پنجاب Cong رئیس ‘مودی مانند تماس به منظور بالا بردن شعارهای نتواند به دولت را حمایت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kanchan Vasdev | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 21 سال 2020 12:07:18 am

coronavirus, coronavirus news, covid 19 tracker, covid 19 india tracker, coronavirus latest news, covid 19 india, coronavirus latest news, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus india live news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, coronavirus lockdown, coronavirus india update, coronavirus india state wise, India news, Indian Express Jakhar اعلام کرده بود که پنجاب بود با قرار دادن یک مبارزه قوی تحت رهبری Amarinder سینگ. (اکسپرس عکس: Kamleshwar سینگ)

یک تماس داده شده توسط پنجاب کنگره رئیس Sunil Jakhar به ساکنان کشور به منظور بالا بردن شعارهای ‘bole so nihal” و “هار هار Mahadev’ در 6pm شنبه برای ابراز قدردانی نسبت به کارگران در خط مقدم نبرد علیه COVID-19 موفق به استنباط پاسخ مورد نظر از آن در دولت است.

Jakhar که تا به حال همچنین گفت که کنگره دولت واحد را رعایت “Jaikara-Jai Ghosh Diwas” در آوریل 20 به “ابراز همبستگی با دولت مبارزه” علیه رمان coronavirus بود سمت چپ بالا و خشک با چند حزب bigwigs از جمله وزیر Amarinder سینگ و بسیاری از وزرای کابینه به کمپین یک دست است. حتی وزیر سابق Navjot سینگ Sidhu بود که قبلا دیده بود نزدیک به Jakhar نه پشتیبانی خود تماس بگیرید.

وزیر بهداشت Balbir سینگ Sidhu و وزیر Sadhu سینگ Dharamsot تا به حال تمدید پشتیبانی به حزب رئیس تماس بگیرید. اما تنها چند حزب نمایندگان مجلس و MLAs ارسال شده تصاویر و ویدئوها در حالی که بالا بردن این شعار. این شامل سانتی متر و پاتیالا MP Preneet Kaur.

Jakhar بیش از حد ارسال شده عکس و یک ویدیو را افزایش دادند. او همچنین با ارسال نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال کمک مالی برای پنجاب.

با استناد به دلایل ولرم یک وزیر گفت: هند اکسپرس در گمنامی که Jakhar تا به حال تصمیم گرفته شده برای یک تماس است که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک “کپی” مشابه تماس های داده شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در سالهای اخیر خود را.

“این PPCC رئیس نیست بحث در مورد آن با کسی. او به تماس به تنهایی. آن را نه تایید شده توسط کنگره فرماندهی عالی و نه توسط وزیر. ما تا به حال تمسخر مودی برای چنین نمایشهایش. از این رو ما شوکه شده بودند که رئیس جمهور ما خود را به این تماس. این ولرم پاسخ به تماس شد و انتظار می رود تنها به عنوان کل حزب کنگره نیست به نظر می رسد در هیئت مدیره با این” وزیر گفت.

در حالی که حزب bigwigs بیشتر باقی مانده دور کنگره sarpanches از تعدادی از روستاهای ارسال شده تصاویر و ویدئوها بالا بردن شعار. “Jakhar تماس نیست یک توده پاسخ. تنها کنگره کارگران پاسخ داد. ما از آن انتظار تولید یک مودی-مانند پاسخ اما این اتفاق رخ نداد” گفت: یک حزب بارگیری.

Jakhar داده بود تماس در روز شنبه. او اظهار داشت که پنجاب بود با قرار دادن یک مبارزه قوی تحت رهبری Amarinder سینگ. Jakhar گفت سانتی متر شده بود اصرار PM مودی به کمک متحده در این مرحله اي بحراني به قید وثیقه آنها بی سابقه ای از مشکلات اقتصادی است.

او به دادگاه تجدید نظر به مردم برای بیان همبستگی خود را با CM تقاضا برای “انتقال صدا از پنجاب” به اتحادیه دولت است. “بیایید ابراز همبستگی با دولت پنجاب و رسیدن به دولت مرکزی برای دریافت بسته مالی تحریم,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>