پنجاب سانتی متر برنامه ریزی شده پايه بلند كن بادي به مناسبت هجدهمین سالگرد نگرانی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kanchan Vasdev | Chandigarh | به روز شده: 15 مارس سال 2020 3:04:09 pm

Punjab CM’s scheduled presser to mark govt anniversary raises concerns این نشست برگزار خواهد شد و در هتل ها در Chandigarh با جمع آوری حداقل 500 مقامات از آمدن در سراسر کشور است. (فایل)

حتی به عنوان دولت پنجاب ممنوع اعلام کرده است کنفرانس و نمایشگاه و رویدادهای ورزشی و فرهنگی در دیدار نگرانی های مطرح شده در دولت حمایت چند رسانه ای اجلاس در حساب از آن سومین سالگرد.

این نشست برگزار خواهد شد و در هتل ها در Chandigarh با جمع آوری حداقل 500 مقامات از آمدن در سراسر کشور است.

نگرانی های نیز بیان می شود در پنجاب وزیر Amarinder سینگ برنامه به آدرس یک کنفرانس رسانه های روز دوشنبه به فهرست دستاوردهای دولت خود در سه سال است. او خواهد شد توسط همه کابینه وزرای PPCC جمهور سونیل Jakhar و AICC دبیر آشا Kumari.

اما چند کارمندان دولت در حال شک و تردید در مورد کنفرانس مطبوعاتی. “وجود خواهد داشت حداقل 200 رسانه ها افرادی را از سراسر کشور به ثبت سانتی کنفرانس مطبوعاتی. پس از آن خواهد بود وجود دارد صدها نفر از حزب کارگران که می خواهم به لرزش دست با سانتی متر است. یکی نمی تواند حاضر به دیدار با حزب کارگران زمانی که شما در یک محل عمومی. آن را می فرستد یک پیام اشتباه است. پس از آن ما چند سالمندان وزیران نیز از جمله سانتی متر است. چرا ما باید آنها را در معرض” گفت: یک بارگیری.

دولت در حال حاضر تعطیل, مدارس, دانشکده ها, دانشگاه, ورزشگاه, سینما, سالن استخر و میخانه تا 31 مارس است. چندین وزرای کابینه در حال حاضر حداقل رسانده عمومی خود را تماس بگیرید.

“زمانی که دولت ممنوعیت تمام جماعت, چرا از آن است که انجام آن خود را ؟ من نمی فهمم این همه. اما من نمی دانم که مشاوره سانتی متر در برگزاری چنین همایش ها و نشست. تا آنجا که به رسانه ها آدرس نگران است, CM همیشه می توانید به رسانه های اجتماعی و به صورت زنده از Facebook. این اجلاس می تواند به تعویق افتاد تا تاج ترساندن است بیش از” یک بارگیری گفت.

پنجاب وزیر بهداشت Balbir Sidhu نیز در یک کنفرانس مطبوعاتی در Chandigarh در روز شنبه که ملاقات با نقد.

Raveen google tricks, رسانه, مشاور سانتی متر و گفت که او را تا این موضوع را با وزیر در مورد این نگرانی ها.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>