پنجاب سانتی متر Amarinder سینگ به دیدار PM مودی بیش از گذرنامه چشم پوشی برای Kartarpur

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پنجاب وزیر کاپیتان Amarinder سینگ گفت: او را دیدار با نارندرا نخست وزیر همراه با یک هیئت حزب و اصرار او به شماره گذرنامه برای بازدید از Kartarpur صاحب با پاکستان است.

پنجاب مجلس نیز با تصویب قطعنامه ای خواستار مرکز به درخواست پاکستان برای انجام دور با این شرط که زائران با استفاده از Kartarpur راهرو باید نگه گذرنامه.

آن را نیز به دنبال یک کاهش 20 دلار هزینه است که پاکستان اتهامات هندی زائران با استفاده از ویزا-تسهیلات رایگان به بازدید از سیک حرم فقط در نزدیکی مرز که نشانه ای از جایی که سیک بنیانگذار گورو ناناک خود را صرف نهایی سال است.

قطعنامه منتقل شد توسط دولت زندان وزیر Sukhjinder سینگ Randhawa در مجلس در روز سوم از بودجه جلسه.

“بسیاری از افرادی که می خواهید به پرداخت سجده در Kartarpur gurdwara ندارد گذرنامه و است که چرا آنها نمی رفتن وجود دارد” Randhawa گفت.

وزیر پیشنهادی اسناد مانند Aadhaar می تواند اجازه داده می شود به جای گذرنامه. او همچنین به دنبال ساده سازی فرایند تقاضا برای سفر به حرم.

Shiromani Akali Dal MLA Gurpartap Singh Wadala گفت: تعداد زائران بازدید از Kartarpur حرم کم است چرا که از گذرنامه نیاز است.

Aam Aadmi Party MLA و رهبر مخالفان Harpal سینگ چیمه خواستار آن شدند که دولت و Shiromani Gurdwara Parbandhak کمیته (SGPC) باید 20 دلار هزینه به همان اندازه.

این Kartarpur راهرو باز شد در 9 نوامبر سال گذشته ارتباط Gurdwara Darbar صاحب با Dera بابا ناناک در پنجاب هند را Gurdaspur چند کیلومتری مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>