پنجاب ممنوع ‘تیرانداز’ فیلم برای ‘ستایش’ کشته گانگستر Sukha Kahlwan

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | به روز شده در: 9 فوریه سال 2020 10:59:38 am

Punjab news, Shooter movie, Punjab shooter movie, shooter movie release date, shooter movie banned, movie on gangsters, Sukha Kahlwan ‘تیرانداز’ فیلم بود برنامه ریزی شده برای انتشار در فوریه 21 (Screengrab از تریلر)

پنجاب وزیر کاپیتان Amarinder سینگ دستور ممنوعیت فیلم “تیرانداز’ است که بر اساس زندگی و جنایات گانگستر بدنام Sukha Kahlwan و اتهام ترویج خشونت و جنایات شنیع اخاذی و تهدید و جنایی تهدید و ارعاب.

Kahlwan که مورد استفاده برای توصیف خود را به عنوان “ماهر”, مواجه شد و بیش از 20 نفر از جمله کسانی که مربوط به قتل و آدم ربایی و اخاذی است. او به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط گانگستر ویکی Gounder و همدستانش در ژانویه 22, 2015, در حالی که او بود که به ارمغان آورد به پاتیالا زندان پس از یک جلسه دادگاه در Jalandhar.

رئیس جمهوری نیز به کارگردانی DGP Dinkar Gupta به نگاه به این اقدام ممکن است که می تواند آغاز در برابر یکی از این فیلم تولید KV Dhillon که تا به حال بنا به گزارش موعود در نوشتن پشت در 2019 که او را کنار گذاشتن فیلم در اصل با عنوان ” Sukha Khalwan.’ این DGP نیز خواسته شده است به نگاهی به نقش مروج مدیران و بازیگران این فیلم یک دولت در بیانیه ای گفت:.

آن اضافه شده است که Amarinder روشن ساخته است که دولت او اجازه نخواهد داد که هر گونه فیلم و آهنگ است که به دنبال ترویج جرم و جنایت و خشونت و باندهای تبهکاری در دولت است. “کاپیتان Amarinder رهبری دولت آمده است یک راه طولانی در سه سال گذشته برای بازگرداندن پنجاب نظم و قانون بود که ضربه کم جدید تحت قبلی غمگین-BJP رژیم “در این بیانیه گفت:, و اضافه کرد که سانتی متر به کارگردانی پلیس به اطمینان حاصل شود که هیچ چیز مجاز است به برهم زدن متحده’ صلح و هماهنگی جمعی.

موضوع ممنوعیت فیلم در جلسه با وزیر روز جمعه DGP گفت. ADGP هوش Varinder کومار نیز توصیه می شود بان کی مون در این فیلم که تریلر منتشر شده در ژانویه 18, پیشنهاد کرد که این فیلم بسیار رادیکال.

با در نظر گرفتن این انتظار پیامدهای این فیلم بر روی جوانان و دغدغه از اختلال در نظم عمومی “این مناسب خواهد بود اگر انتشار و نمایش فیلم ممنوع شود در ایالت پنجاب” این ADGP بود اظهار داشت در نامه ای به ترجمه شده از انگلیسی توسط دبیر کل به دولت پنجاب وزارت امور & عدالت است.

تولید کننده قبلا داده شده تعهد خود را پس از پلیس محلی دریافت شکایت در مورد فیلم ستایش Kahlwan. در نامه خود Dhillon نوشته بود به SSP محلی که “پس شما از این نظر است که محتوای این فیلم ممکن است صدمه دیده و وضعیت نظم و قانون من قطع فیلم پروژه است.” اما به جای رها کردن پروژه تولید آشکارا جلو رفتم با این فیلم بود که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای انتشار در فوریه 21 تحت عنوان تغییر و یک نام جدید برای آن پیشرو شخصیت با توجه به DGP.

تصمیم به ممنوعیت فیلم می آید کمتر از 10 روز پس از مانسا پلیس ثبت شده یک مورد در برابر Punjabi خوانندگان Shubhdeep سینگ سیدهو (Sidhu گوزن Wala) و Mankirat Aulakh برای تبلیغ خشونت و جرم و جنایت از طریق یک ویدئو کلیپ آپلود شده در رسانه های اجتماعی.

آن را ممکن است به یاد می آورد که پنجاب و هاریانا بالا دادگاه مدنی حکم دادخواست 6213/2016 در حال حاضر به کارگردانی DGPs از پنجاب و هاریانا و قلمرو اتحادیه Chandigarh به اطمینان حاصل شود که هیچ آهنگ بازی تجلیل از مشروب و مواد مخدر و خشونت در هر آهنگ و حتی در زندگی را نشان می دهد. دادگاه بیشتر کارگردانی که منطقه دادستانی/SSPs از هر منطقه خواهد بود شخصا مسئول انطباق دقیق از این جهت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر