پنجاب مجمع: AAP متهم Ashu ساخت ناپاک سخنان برابر والمیکی جامعه پیاده کردن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aman سینگ Chhina | Chandigarh | به روز شده در: 2 مارس سال 2020 10:06:39 pm

Punjab Assembly: AAP accuses Ashu of making foul remarks against Valmiki community, walks out مواد غذایی و مدنی تامین وزیر Bharat Bhushan Ashu در Ludhiana. (اکسپرس عکس Gurmeet سینگ)

Aam Aadmi Party (AAP) قانون گذاران شنبه راه می رفت از پنجاب Vidhan Sabha در ساعت صفر متهم مواد غذایی و عمران لوازم وزیر Bharat Bhushan Ashu داشتن ساخته شده است اظهارات موهن علیه والمیکی جامعه است.

به والمیکی جامعه متهم کرده است Ashu توهین به آنها را با استفاده از عبارت “والمیکی مافیا’ طی یک جلسه چند روز پیش در Ludhiana در درب-به-درب جمع آوری زباله. وزیر گفته می شود گفت: این پروژه نبود materialising به دلیل موانع ایجاد شده توسط ” والمیکی مافیا. فیلم ظاهرا از جلسه شده و به اشتراک گذاشته شده چندین بار در رسانه های اجتماعی. وزیر به حال روز شنبه گفت: بیانیه خود به تصویر کشیده شده بود به اشتباه.

بلافاصله پس از ساعت صفر آغاز شد و در Vidhan Sabha, رهبر مخالفان (LoP) Harpal سینگ چیمه مطرح و خواستار استرن اقدام علیه Ashu از جمله ثبت نام از FIR. وزیر نمی شد در حال حاضر در خانه به عنوان اتهامات علیه او.

چیمه گفت: این حادثه در معرض “ضد Dalit” چهره Ashu. او همچنین به دنبال سخنران اجازه به بازی بازی های ویدئویی در خانه که رد شد.

LoP گفت که وزیر سروان Amarinder سینگ محافظت کرده بود وزیر در موارد متعدد از جمله در چند کرور Ludhiana CLU کلاهبرداری ابرو-ضرب و شتم یک DSP رتبه افسر گور مندی انفجار بمب و در حال حاضر برای گذراندن نظر تند و زننده در برابر والمیکی جامعه است.

“چرا CM حفاظت از او را ؟ این اظهارات نشان می دهد وزیر را در ذهنیت است. اقدام خود را باید محکوم کرد حزب در سراسر خطوط و چنین افرادی باید تحریم” گفت: چیمه.

این پین های شل بود و کلامی کشتیهای با پرچم کنگره عضو Amrinder Singh رجا متخاصم بر سر این موضوع با دومی با عصبانیت gesticulating نسبت AAP رهبر و فریاد. اما بعد وقتی سخنران رعنا KP سینگ خواسته متخاصم اگر او تا به حال چیزی برای گفتن در این موضوع کنگره رهبر به نظر می رسد غیر plussed و گفت: “در مورد آنچه”.

AAP MLAs بعد از جمع آوری در خانه مطرح شعار علیه دولت و رفت.

Ashu در راه می رفت به عنوان به عنوان AAP اعضای راه رفتن بودند ، وی داشتن هر گونه بیانیه موهن علیه والمیکی جامعه است. “این یک اتهام بی اساس. وجود دارد یک صفایی-مافیا در Ludhiana است که درگیر در جمع آوری و دفع زباله. آنها ارتباط آن را به چیز دیگری” او گفت:.

زیرا در خود دولت بیش از تاخیر در سیاست حمل و نقل

کنگره MLA Kuldip سینگ زیرا آمار در خود دولت برای عدم را در سیاست حمل و نقل که تنظیم بخش خصوصی اپراتورهای اتوبوس بودند که “غارت” مسافران است.

زیرا به عنوان مثال یک سفر است که او متعهد در اتوبوس های اجرا شده توسط هند و کانادا خدمات اتوبوس متعلق به Badal خانواده است. “یک بلیط در یک اتوبوس ولوو از PUNBUS از فرودگاه دهلی نو به Rajpura هزینه 1200 تومان. اگر شما را در کرنال کرایه 280 تومان است. اما در هند و کانادا اتوبوس کرایه برای Rajpura 2600 تومان است. حتی اگر شما را در کرنال آن 2600 تومان است,” او گفت:.

زیرا سوال که چرا دولت بود و نه آوردن یک سیاست حمل و نقل. “حمل و نقل سیاست است که در ذخیره سازی سرد برای سه سال گذشته است. مدافع عمومی باید پرسید اگر دادگاه اقامت در آوردن سیاست. اگر وجود دارد هیچ باقی بماند و سپس این سیاست باید اجرا شود,” او گفت:.

در میان خصوصی حمل و نقل عامل در پنجاب اکثر اتوبوس ها متعلق به Badal خانواده است.

سوالات مطرح شده در قانون و نظم در پنجاب

غمگین MLA Sharanjit سینگ Dhillon و Lok Insaaf حزب (لب) عضو Simarjeet سینگ Bains مطرح وادار سازد مرگ یک جوان در Ludhiana از آنها پنجاب پلیس گفته بود در تلاش برای گرفتن پول.

هر دو MLAs با اشاره به این که مرحوم تا به حال خریداری یک خودرو از پلت فرم آنلاین-OLX و آن را تبدیل به سرقت رفته است. “با وجود این مرحوم دیپاک Shukla است و پلیس به کسی که تا به حال او را به فروش ماشین FIR ثبت شده بود در برابر او و همسرش را نیز به طور غیر قانونی بازداشت شده در ایستگاه پلیس. او بعد از زندان آزاد شد پلیس در زمان رشوه تومان 25,0000. Shukla خود بود remanded به قضایی بازداشت توسط دادگاه اما پلیس به طور غیر قانونی نگه داشته و او را در بازداشت خود برای گرفتن Rs 1.25 لاخ از او و مرگ او در زندان خود را,” ادعا Bains.

“بدن او شده است دروغ گفتن در بیمارستان برای پنج روز گذشته” ادعا کرد Dhillon.

Bains ادعایی که هیچ شاه ثبت شده بود در برابر سیار پلیس. او همچنین بازگو چندین موارد دیگر در Ludhiana که در آن پلیس است و نه عمل.

AAP MLA پرچم ترس از هزینه های پیاده روی در پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه

معلق AAP MLA Kanwar Sandhu خواستار پاسخ از سلامت Minisgter Balbir سینگ Sidhu در این گزارش که دولت در پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه در امریتسار و پاتیالا بود ساخته خواهد شد خودمختار. “وجود دارد یک ترس در ذهن دانش آموزان است که وجود خواهد داشت هزینه های پیاده روی به عنوان یک نتیجه از این حرکت و این که هزینه درمان بیماران نیز بیشتر خواهد بود. وزیر باید اطلاع رسانی چرا با وجود نیاز مبرم به جلو بروید با این حرکت” او پرسید.

Cong MLA برجسته کیفیت پایین جاده ها

کنگره MLA Rajinder سینگ با اشاره به این که وجود داشته است چندین مرگ و میر ناشی از کشش از جاده اتصال شهرهای Patran و Samana با توجه به شکل ضعیف که جاده بود. “چگونه بسیاری از مرگ و میر خواهد آن را برای ما به انجام کاری در مورد جاده” او پرسید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>