پونا با هیچ سفر خارجی, تاریخ آزمون های مثبت برای Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو/Pune

یک زن در پونا که هیچ سفر تاریخچه به هر کشور خارجی و شناخته شده در تماس با یک Covid-19 بیمار آزمایش مثبت برای این بیماری موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) گفت: جرقه ترس است که این می تواند هند برای اولین بار مورد جامعه انتقال بسیار مسری Sars-Cov-2 ویروس است که به کشته شدن چهار در کشور و آلوده 258 نفر است.

سلامت بخش رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت: 41 سال است که ساکن Sinhgad جاده منطقه که در آن پونا اول دو مورد گزارش شده است. پونا حساب برای 23 از 50 مورد در ماهاراشترا. این مقام گفت این می تواند یک مورد انتقال محلی.

وجود دارد چهار مرحله اصلی از شیوع بیماری مرگبار. مرحله من معمولا هنگامی که موارد وارداتی بدون هیچ گونه محلی مبدا. مرحله دوم انتقال محلی که به معنی یک بخش از مردم تست مثبت را در تماس با یک بیمار داشتن یک سفر تاریخ است. مرحله سوم این است که جامعه و انتقال آن صورت می گیرد که منبع یک فرد عفونت نمی تواند توان و جدا شده است. مرحله چهارم این است که یک بیماری وجود دارد که چند خوشه از عفونت است.

این مورد در پونا ظاهر نزدیک در پاشنه گزارش 20-year-old Delhi مقیم که بیش از حد بدون هيچ گونه سابقه سفر به خارج از کشور آزمایش مثبت برای coronavirus در تامیل نادو. دولت هنوز به ایجاد منبع عفونت ارسال زنگ زنگ زنگ.

اتحادیه وزارت بهداشت مدعی است که هیچ شواهدی از جامعه انتقال عفونت است. با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) هند است که هنوز هم در مرحله دوم از این بیماری است.

پونا زن بسیار مهم است و در یک در یک واحد مراقبت های ویژه (ICU) در Bharati بیمارستان. او نمی باید سفر تاریخچه به یک کشور خارجی است اما بازدید واشی در Navi Mumbai برای عروسی در مارس 3, منطقه جمع آوری نیروی دریایی Kishore رم گفت.

“ما در حال تحقیق در مورد…او باید در تماس با کسی که تا به حال سفر خارجی تاریخ” Ram, گفت:, و اضافه کرد که این مورد اشاره شده است به مقامات بالاتر.

زن آزمایش مثبت برای عفونت بعد از سواب گلو فرستاده شد به NIV برای بررسی امکان آنفولانزای خوکی (H1N1) ،

بیمار را به Bharati بیمارستان در مارس 16, در یک بیماری جدی و قرار شد در یک بعد از ظهر روز جمعه سانجی Lalwani مدیر پزشکی مرکز درمانی گفت.

او تحت درمان مطابق با توصیه های ICMR و دولت Lalwani گفت.

Archana Patil, دولت, سلامت, مدیر گفت ICMR توصیه و پیشنهاد دادن HIV (ویروس نقص ایمنی انسانی است که باعث ایدز) مواد مخدر به بحرانی Covid-19 بيمار.

“به عنوان بیمار است بیش از حد جدی است در حال نقل مکان به دولت قرنطینه تسهیلات در Naidu بیمارستان…ما خواستار چرخ دنده های ایمنی برای کارکنان ما” Lalwani اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>