توسط: اکسپرس سرویس خبری | پونا | منتشر شده در: فوریه 3, 2020 11:48:37 am

نه حقوق بشر و وکلا دستگیر شده بود توسط ماهاراشترا پلیس در سال 2018 به اتهام تحریک مردم در جلسه الگار Parishad در پونا در 31 دسامبر 2017. (فایل)

ویژه UAPA دادگاه در پونا امروز را بشنود درخواست ثبت شده توسط آژانس تحقیقات ملی (نیا) به دنبال انتقال تمام اسناد دادگاه و کشف و ضبط اشیاء در Elgaar Parishad مورد به ویژه نیا دادگاه در بمبئی.

کاوشگر آژانس که نقل مکان کرد و آن طومار در ژانویه 29, به دادگاه گفت که آن را تا به حال ثبت یک تازه صنوبر در مورد. این درخواست اعلام کرد که به عنوان بخشی از روش آن ارائه شده بود که شاه در تاریخ 27 ژانویه به ویژه نیا دادگاه در بمبئی که adjudicates همه نیا موارد ناشی در منطقه غرب.

در ژانویه 27, the نیا تیم تا به حال خواستار پونا پلیس برای تحویل فایل های مورد. پونا پلیس با این حال به گفته مقامات آژانس که آنها هنوز هم به تحویل سفارشات از دفتر مدیر کل پلیس در بمبئی. در حالی که نیا است که قدرت قانون را بیش از هر مورد که در آن فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA) قابل استناد است که ماهاراشترا دولت تا به حال ابراز نارضایتی در مرکز انتقال به انتقال پرونده به نیا در نتیجه تحریک سیاسی ردیف بین هر دو طرف است.

دفاع وکلا تا به حال گفت که هنوز روشن نیست که اگر کاوشگر آژانس درخواست در پونا دادگاه شد و در نتیجه تاخیر در به طور رسمی شدن اتهام مورد از پونا پلیس و یا بخشی از روش معمول. آنها اضافه شده است که آن را احتمالا اولین بار است که نیا بود و گرفتن بیش از یک مورد در یک مرحله زمانی که حتی یک chargesheet شده بود واصل شده است. معمولا موارد تحویل به نیا در حد مرحله قبلی است.

پونا پلیس تا کنون رزرو 23 نفر دستگیر شده و نه در میان آنها برای خود ادعایی لینک با ممنوع شاخص بهای مصرف کننده-مائوئیست ، پلیس بیشتر ادعا که Elgaar Parishad کنفرانس سازمان یافته در Shaniwar Wada در 31 دسامبر 2017, پیش از 200 بزرگداشت نبرد کرگن Bhima برگزار شد به عنوان بخشی از استراتژی و با بودجه داده شده توسط CPI-مائوئیست.

پس از دریافت نرم افزار از نیا در ژانویه 29, ویژه UAPA دادگاه به ریاست قاضی SR Navandar تا به حال به دنبال ماندن امور خارجه و دفاع و نگهداری این موضوع برای جلسه در روز دوشنبه. برای پر کردن از گفتن این نسخه از نرم افزار نیا فرستاده شده بود به تعقیب کیفری و همچنین به طور مستقیم به نه بازداشت شده متهم هستند که در Yerawada زندان مرکزی. همراه با یک chargesheet و یکی تکمیلی chargesheet اسناد و داده های الکترونیکی ضبط شده از متهم و مقالات از رسیدگی به این پرونده شده اند در بازداشت پونا دادگاه. این نرم افزار نیا به دنبال انتقال این موارد به ویژه نیا دادگاه در بمبئی.

The Indian Express آموخته است که تازه صنوبر ثبت شده توسط NIA نیز صرفنظر بخش مربوط به راه انداختن جنگ علیه دولت هند و فتنه که در حال حاضر در اوایل شاه.

به تازگی حزب کنگره ملی (NCP) رئیس Sharad Pawar تا به حال به دنبال یک نشستن پروب به صورت پس از بالا بردن سوال در مورد بازداشت این فعالان است. پس اتهامات ساخته شده توسط Pawar معاون وزیر Ajit Pawar و دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh, هر دو NCP رهبران برگزار شد ‘نقد و بررسی’ جلسه هفته گذشته در 23 ژانویه با مقامات پلیس اداره بررسی است. آن را یک روز پس از جلسه بررسی که وزارت خانه منتقل پروب به نیا.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de