پونا-موسسه بر اساس DIAT توسعه مایکروویو استریل کننده برای کشتن coronavirus

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو: پونا مبتنی بر دفاع از موسسه فناوری پیشرفته را توسعه داده است یک مایکروویو استریل کننده برای کشتن coronavirus و نام آن را Atulya های وزارت دفاع گفت: در روز پنج شنبه. DIAT یک تلقی دانشگاه های پشتیبانی شده توسط این دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) است که در میان چندین سازمان های دولتی شده اند که در خط مقدم مبارزه با بیماری کروناویروس (Covid-19).

این ویروس می شود از هم پاشیده توسط دیفرانسیل حرارت در محدوده 560 تا 600 درجه سانتیگراد وزارت در بیانیه ای گفت. “این محصول یک راه حل مقرون به صرفه و می تواند در عمل قابل حمل و یا نصب ثابت. این سیستم آزمایش انسانی/ایمنی اپراتور و یافت شده است به امن” آن را گفت.

این عقیم سازی زمان می تواند طیف وسیعی از 30 تا 60 ثانیه بسته به اندازه و شکل اشیاء. با وزن سه کیلو از آن را می توان برای استریل کردن غیر فلزی اشیاء تنها.

بال های مختلف وزارت دفاع از جمله نیروهای مسلح ، DRDO و مهمات کارخانه هیئت مدیره را طراحی و توسعه طیف گسترده ای از محصولات برای حمایت از این کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

این DRDO را توسعه داده و محصولات مختلفی برای مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله پنکه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت منطقه بزرگ sanitisation راه حل ها و Covid-19 مجموعه نمونه کیوسک. هفته گذشته DRDO پا به جلو برای ارائه اکسیژن پزشکی گیاهان به بیمارستان های پرت و دور افتاده مناطق برای تولید خود را تامین اکسیژن.

به گزارش هندوستان تایمز در 15 آوریل نیروهای مسلح نیز آمده تا با یک قایق از خلاقیت و نوآوری برای مبارزه با این بیماری همه گیر — از اصلاح quadcopters ها ، اسپری ضد عفونی کننده بیش از مناطق بزرگ به اشعه ماوراء بنفش نور sanitisers کمک سیستم تنفسی و 3-D چاپ ماسک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>