پولوما حمله ترور: نیا بازداشت جیش عمل که تسهیل انتحاری انفجار

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 9:54:55 pm

Pulwama terror attack, Pulwama terror attack investigation, Pulwama terror attack probe, NIA on pulwama attack, Jaish-e-Mohammed, india news, indian express پولوما حمله تروریستی اتفاق افتاده در ماه فوریه 2019 و جان 40 CRPF jawans. (فایل)

ملی تحقیقات آژانس (NIA) در روز جمعه بازداشت یک فعال پاکستان مبتنی بر ترور و برگ جیش-e-محمد به او اتهام دخالت در پولوما حمله تروریستیکه ادعا کرده زندگی از 40 CRPF پرسنل.

بازداشت می آید یک روز پس از این آژانس ادعا کرد که آن را بسیار نزدیک به دستیابی به موفقیت در این مورد.

متهم شناخته شده به عنوان فولادوند بشیر Magrey یک overground کارگر از ترور ، 22-سال-مبلمان قدیمی صاحب مغازه به حال ارائه سرپناه و دیگر کمک های لجستیکی به خودکشی-بمب افکن عادل احمد در این نیا در بیانیه ای گفت.

با توجه به کاوشگر آژانس متهم نشان داد که او تا به حال harboured در و تروریستی پاکستان محمد عمر فاروق در خانه خود را از اواخر سال 2018 تا حمله در ماه فوریه 2019 و کمک به آنها در تهیه مواد منفجره (بمب).

طی بازجویی اولیه به نیا گفت: متهم نشان داد که در موارد متعدد او جمع آوری شده و تحویل اسلحه و مهمات و پول نقد و دیگر مواد منفجره مختلف JeM تروریست ها از جمله کسانی که در سال گذشته پولوما حمله.

Magrey تولید شد قبل از دادگاه ویژه در جامو امروز بود و remanded در 15-بعد از نیا بازداشت تا بازجویی به پایان رسید.

JeM تا به حال مسئولیت فوریه 2019 پولوما حمله که به کشته شدن 40 CRPF jawans.

عکس | حمله تروریستی در J&K را پولوما کشته شدن 40 CRPF پرسنل JeM پشت اعتصاب

“Magrey فروشگاه واقع شده بود در نزدیکی Lethpora پل و به عنوان توصیه شده توسط محمد عمر او شروع به شناسایی حرکت CRPF کاروان در Jammu-سرینگر بزرگراه در ژانویه 2019,” the نیا بیانیه اضافه شده است.

در پولوما مورد گیر شده است برای چند ماه به عنوان تمام شناسایی متهم یا مرده و یا در پاکستان است. به رغم نیا شناسایی مهاجم و ردیابی خودرو استفاده در این حمله که آژانس قادر به حرکت فراتر از جزئیات بسیار مهم به عنوان محلی, کنترل و مالک خودرو کشته شدند در یک روبرو می شوند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>