پولوما اعتصاب عقب رانده شد یک هفته JeM مرد می گوید نیا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

فوریه 14, 2019, جیش-e-محمد (JeM) اعتصاب مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) کاروان در پولوما که منجر به هند برای مقابله به مثل با حمله به یک کمپ ترور در Balakot بعد که ماه و پس از آن در کتک کاری در گوشهای بین نیروهای هوایی هند و پاکستان در اصل مجموعه انجام شده در هفته اول فوریه است.

همه آماده سازی ساخته شد که مواد منفجره تهیه و مسلح اما شرایط آب و هوایی مجبور تعلیق کاروان حرکات و JeM تروریست ها تا به حال صبر کنید تا بعد CRPF کاروان گذشت, Jammu-سرینگر بزرگراه.

این وحی است که بخشی از اطلاعات جدید است که جمع آوری شده توسط sleuths از آژانس تحقیقات ملی (NIA) در حالی که بازجویی فولادوند بشیر Magrey اولین فرد دستگیر جمعه گذشته در ارتباط با حمله تروریستی مرگبار ادعا کرد که 40 زندگی با توجه به دو مقامات ارشد که به صحبت کرد HT خواست نامش فاش نشود.

“این آشکار ساخته شده توسط فولادوند Magrey مهم است که او اولین کسی بود دستگیر شد که همه چیز را می دانست از برنامه ریزی برای اجرای حکم اعدام از جمله تنظیم بمب کمک در اتصالات آن و پناه این بمب افکن Adeel احمد Dar. این نیز به وضوح نشان می دهد که چگونه پاکستان مبتنی بر گروه تروریستی به طور خاص هدف قرار دادن کاروان. ما در حال حاضر قادر به پرونده اتهام ورق در پولوما حمله” یکی از مقامات گفت.

این بمب افکن که به انجام این حمله Adeel احمد Dar کشته شد در حمله انتحاری و نیا روز سه شنبه از دستگیری دو نفر دیگر در ارتباط با پرونده — پدر-دختر اواز یا موسیقی دو نفری از طارق احمد شاه (50) و انشایی Jan (23) — که ادعا پناه به JeM تروریست ها و تماس های محلی. آنها را بازجویی بیش از چند روز آینده مقامات ذکر شده در بالا گفت.

با توجه به مقامات Magrey گفته نیا بازجویان که در حمله به یک کاروان در Jammu-سرینگر بزرگراه برای اولین بار مورد بحث در ژوئن 2018 و واقعی آن آماده سازی آغاز شد و در اکتبر آن سال زمانی که پس از دریافت جهات از پاکستان JeM رهبری شروع به جمع آوری مواد مورد نیاز برای عملیات.

آنها اضافه شده است که یک تروریستی پاکستان, محمد عمر فاروق (کشته در برخورد در مرکزیدر تاریخ 29 مارس 2019 همراه با بمب متخصص کامران) داده شد که مسئولیت اجرای این حمله در حالی که JeM منطقه فرمانده Javan خان (کشته شدن در مبدل پینگلیشدر تاریخ 11 مارس 2019) تحت نظارت کلی برنامه ریزی است.

از سه داوطلبان از دره که آماده بودند به منفجر کردن خود در این حمله 20 ساله در یکی از Gundibagh روستا در پولوما شد یافت می شود اختصاص داده شده ترین و با انگیزه به سمت JeM را ایدئولوژی Magrey گفت: sleuths.

در طول ماه ژانویه 2019, 22 ساله Magrey ساکن Kakapora در پولوما نظارت کاروان عبور از بزرگراه های ملی از خود کوچک کارخانه واقع در Lethpora پل فقط 200 متر از محل انفجار.

“این تصمیم گرفته شد که بمب گذاری انتحاری انجام خواهد شد در این نقطه به بزرگراه می شود کمی تند از اینجا باعث CRPF کاروان به کاهش سرعت خود را. مه اول هفته بود و تصمیم گرفت که زمان برای آن گفت:” یک مقام آگاه از جزئیات Magrey را بازجویی.

با توجه به Magrey افسر افزود: یک بمب قدرتمند با حدود 50 کیلوگرم از مواد منفجره از جمله RDX آمونيوم نيترات و نیتروگلیسیرین — آماده شد و نصب در یک Maruti Eeco خودرو در هفته اول فوریه توسط عمر فاروق, کامران در و او.

Magrey بود که اصلاح ماشین برای بمب گذاری و تغییر آن شماره صفحات. مواد منفجره و مرتب بود توسط JeM رهبران پاکستان در حالی که دستکش باتری و آمونیوم پودر شد و دستور داد کردن اینترنت.

“او می گوید: آنها در انتظار کاروان به تصویب. اما آب و هوا در فوریه بسیار بد و CRPF لغو آن کاروان جنبش گفت:” یک افسر دوم آگاهی از این موضوع است.

اولین کاروان به تصویب آن ماه بود که در 14 فوریه. Magrey دیدم جاده افتتاح حزب (ROP) بود که در حال اعزام به کمک کاروان و آنها تصمیم به انجام این حمله است.

Magrey سوار ماشین تا 500-600 متر از حمله به سایت قبل از توزیع آن را در. “Magrey است فاش بمب متصل شد با سیستم برق خودرو و ماشه را فشار دهید قرار داده شد در Adil در دست. او (عادل) خواسته شد تا برای اولین بار رم ماشین در CRPF اتوبوس و سپس دکمه را فشار دهید که او گفت:” افسر دوم.

یک بمب گذار انتحاری Dar وارد بزرگراه ملی هر چند یک خط در نزدیکی Latoo حالت فوق العاده انفجاری لادن به پنجمین اتوبوس در میان 78 وسایل نقلیه در CRPF کاروان.

به نیا در انتخابات گفت: به نظر می رسد Magrey را ترک نمی پولوما پس از این حمله و ادامه به کار به طور معمول در کارخانه اره کشی. آنها را فاش نمی کند چگونه او در نهایت دستگیر.

یکی از مقامات گفت که ترک خورده توسط یک تیم به رهبری توسط IG آنیل Shukla. “آژانس مشغول به کار بر روی جزئیات فنی از همه متهمان برای بیش از یک سال است. به اندازه کافی شواهد پزشکی قانونی شده است جمع” افسر اضافه شده است.

پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری که نیا بازداشت شده در روز سه شنبه گفته harboured در پولوما حمله از جمله در پاکستان تروریست ها عمر فاروق و کامران و دو نفر دیگر JeM عضو Sameer احمد Dar ملی پاکستان محمد اسماعیل.

خانه خود را در Hakripora روستا در پولوما نیز استفاده می شود برای آماده سازی نهایی ضبط ویدئو توسط Dar قبل از Fidayeen حمله نیا در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که Jan ارائه مواد غذایی و دیگر تدارکات برای تروریست ها که ماند برای دو تا چهار روز در چندین نوبت بین 2018 و 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>