پولوما حمله: دادگاه اجازه می دهد تا وادار سازد بازجویی از دو متهم

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Arun Sharma | جامو | انتشار: 7 مارس سال 2020 10:46:32 pm

pulwama attack, kashmir pulwama attack crpf jawan, national investigation agency, nia pulwama arrests, 40 CRPF پرسنل در این حمله کشته شدند. (عکس)

یک روز پس از ملی تحقیقات آژانس بازداشت دو نفر در ارتباط با پولوما حمله قاضی ویژه ای برای نیا دادگاه Subash گوپتا در روز شنبه مجاز آژانس هفت روز زندان بازجویی از دو متهم کرده است.

هر دو متهم Waiz-ul-اسلام و محمد و عباس و نه بودند زودتر تولید شده در دادگاه توسط NIA به دنبال خود پلیس بازداشتگاه برای یک هفته. آنها دستگیر شدند توسط NIA در دره روز جمعه در نظر گرفتن تعداد کل بازداشت شده در ماده پنج. به نیا متهم کرده است دو نفر از تهیه سرپناه برای برنامه ریزان و executers از حمله سال گذشته که به کشته شدن 40 CRPF پرسنل.

پذیرش درخواست نیا قاضی ویژه ای مشاهده شده است که با در نظر گرفتن حقایق و شرایط مورد گرانش و heinousness از جرم به عنوان درگیر در موضوع ارسالی های ساخته شده توسط NIA و مرحله رسیدگی در دادگاه است در نظر گرفته شده که در حین بازداشت بازجویی از متهم ضروری است به منظور تسهیل در انجام تحقیقات و آن را به نتیجه گیری منطقی آن است.

طول اولیه بازجویی Waiz-ul-Islam بود نشان داد که او تا به حال مورد استفاده خود را از آمازون خرید آنلاین حساب به تهیه مواد شیمیایی برای ساخت بمب باتری و لوازم جانبی دیگر در جهت پاکستان جیش-e-محمد تروریست ها. پس از گرداندن مراکز فساد متهم مواد آنلاین, او تا به حال شخصا آن را تحویل داده و به JeM تروریست ها به عنوان بخشی از توطئه برای انجام حمله.

بلکه یک بیش از زمین کارگر (جستجو رو) از جیش-e-محمد برخاستیم و با توجه پناهگاه در خانه اش به جیش تروریستی و بمب متخصص محمد عمر پس از او به کشمیر در آوریل-مه 2018. او نیز پناه داده به دیگر جیش-e-محمد تروریست ها از جمله بمب گذار انتحاری عادل Dar, Sameer احمد در و کامران ملی پاکستان, در خانه اش چند بار قبل از پولوما حمله.

او همچنین مرتب پناهگاه برای تروریست های جیش از جمله عادل در مجلس طارق احمد شاه و دخترش انشایی Jan از Harakpora. هر دو طارق و انشایی دستگیر شدند توسط NIA در مارس 3.

قبل از آن در فوریه 28, نیا, بازداشت یک فروشگاه مبلمان صاحب فولادوند بشیر Magrey از Hajibal در پولوما را Kakapora منطقه در هزینه تهیه سرپناه و دیگر پشتیبانی لجستیکی به بمب گذار انتحاری عادل Dar.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>