توسط: اکسپرس سرویس خبری | Ludhiana | منتشر شده در تاریخ: فوریه 15 سال 2020 8:59:02 pm

pulwama attack, pulwama terror attack, pulwama, pulwama attack anniversary, CRPF personnel killed in pulwama, J&K news یک CRPF سر پاسبان Jaimal سینگ رانندگی بود بد بخت CRPF اتوبوس منفجر شد توسط تروریست ها در 14 فوریه 2019. (اکسپرس فایل عکس)

این Moga دولت منطقه چهار شنبه تحویل چک از انتظار جبران خسارت به همسر مقتول CRPF jawan از ایجاد کرد Ghaloti Khurd از sub-division Dharamkot از Moga در اولین سالگرد پولوما حمله. چک تومان 5 لاخ تحویل داده شد به Sukhjit Kaur, همسر Jaimal سینگ. پس از این حادثه غرامت از Rs 12 لاخ وعده داده شده بود به خانواده توسط دولت است که Rs 5 lakh در انتظار.

یک CRPF سر پاسبان Jaimal سینگ رانندگی بود بد بخت CRPF اتوبوس منفجر شد توسط تروریست ها در 14 فوریه 2019.

Moga ADC (توسعه) Subhash Chander, Dharamkot SDM Narinder سینگ Dhaliwal و منطقه Sainik رفاه مدیره افسر عمده (retd) Yashpal سینگ تحویل چک. دستیار فرمانده CRPF Jalandhar Ajay Kumar Sharma نیز حاضر شد.

مقامات همچنین از تحویل چک تومان 43,750 به خانواده بود که بخشی از سهم یک روز حقوق و دستمزد اهدا شده توسط پنجاب وزرای MLAs و IAS افسران’ Association.

در ضمن به درخواست خانواده این کار داده می شود به یکی از اعضای خانواده شده است محفوظ برای Jaimal شش ساله پسر Gurparkash سینگ.

زبان به بیان Sukhjit Kaur گفت: “ما باید دریافت غرامت مقدار وعده داده شده توسط دولت است. پسر من در حال مطالعه در کلاس 1 در یک مدرسه خصوصی در Panchkula و هزینه شده است چشم پوشی کردن تا کلاس 12 است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im