صترلزرس پلاسما بانک به ramped تا تست: چگونه دهلی دعوا پشت Covid-…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو ممکن است یکی از بدترین coronavirus-آمار مناطق در کشور اما تعداد Covid-19 بيمار دوره نقاهت در سرمایه های ملی به مراتب بیش از نرخ تازه عفونت یا “فعال مورد’. دهلی است faired خوبی در این ماه نسبت به ماه ژوئن در مورد کوروناویروس وضعیت.

در ژوئیه 15, دهلی نو شد و انتظار می رود شاهد 2.25 لاخ coronavirus موارد اما تنها 1.15 لاخ موارد گزارش شده تا تاریخ. تخمین زده شد که 34 هزار تخت مورد نیاز خواهد بود در سراسر بیمارستان اما حدود 10 هزار تخت در حال حاضر خالی در سراسر بیمارستان های مختلف در دهلی نو. وزیر Arvind Kejriwal گفت: این نتیجه تلاش جمعی همه اضافه کرد که در حالی که عفونت به نظر می رسد تحت کنترل دولت آمادگی لازم است.

یک میزبان از عوامل به دهلی نو را قوی نگه گسترش coronavirus. در اینجا در نظر گرفتن یک نگاه در برخی از آنها به عنوان گزارش شده توسط هندوستان زندگی می کنند.

Ramped تا تست

Coronavirus موارد به سرعت در حال افزایش در دهلی نو در هفته اول ماه ژوئن است. در آن زمان حدود 5,500 تست هایی که انجام شده روزانه در سرمایه های ملی که در حال حاضر افزایش یافته و به بیش از 21 هزار نفر است.

افزایش تعداد تخت

در هفته اول ماه ژوئن وجود دارد تنها 700 تاج تخت در هشت بیمارستان های خصوصی. امروز دهلی است 15,000 تخت که بیش از 10 هزار تخت خالی هستند. دولت همچنین راه اندازی نرم افزار تلفن همراه که از طریق آن بیماران به راحتی می توانید نظارت بر در دسترس بودن تخت در بیمارستان های مختلف.

صترلزرس – محافظ خودداری

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز یکشنبه گفت که سرمایه های ملی شده است قادر به “حداقل رساندن مرگ و میر” از Covid-19 بيمار در خانه جداسازی با کمک صترلزرس. وزیر توصیف آن به عنوان یک سپر محافظ و یا “suraksha kavach”.

“اگر بیماران تشخیص اکسیژن خود را در حال سقوط آنها به ما برای کمک. ما بلافاصله ارسال کنکنترترس اکسیژن به خانه خود را و یا آنها را به بیمارستان” Kejriwal کرده ایم.

زمان پاسخ آمبولانس

زمان پاسخ یک آمبولانس بود که قبلا دو ساعت است که در حال حاضر پایین آمده به 30 دقیقه یک اتاق جنگ ایجاد شد برای آمبولانس مدیریت جایی بیش از 400 آمبولانس اختصاص داده شد برای Covid-19 بيمار.

بانک پلاسما

دولت معرفی پلاسما درمانی برای بیماران جدی. در مجموع 84 بيمار ارائه درمان که 80 درمان شد. اولین پلاسما بانک در موسسه تنظیم کبدی و صفراوی علوم (ILBS). دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز سه شنبه افتتاح ملی پایتخت دوم پلاسما بانک برای Covid-19 بيمار در دولت-اجرای Lok نایاک بیمارستان.

با توجه به دولت داده و دولت را جداسازی مدل نیز کمک زیادی در بهبود سریع بیماران با علائم خفیف یا کسانی که بدون علامت. دهلی نو گزارش شده بیش از 1.1 لاخ coronavirus موارد تا به امروز که بیش از 95 هزار بیمار مورد ضرب و شتم ویروس. دهلی فعال موارد ایستاده بیش از 17000 در حالی که بیش از 3000 نفر تسلیم به مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>