جلو و عقب از جنگ تمرکز هم در coronavirus همه گیر: سازمان ملل متحد رئیس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز دوشنبه خواستار فوری “جهانی آتش بس در تمام گوشه و کنار جهان” در پی شیوع کروناویروس و گفت آن است که “زمان برای قرار دادن درگیری های مسلحانه در مستند و تمرکز با هم” در coronavirus بیماری همه گیر.

در یک پیام ویدئویی اشاره به این حادثه تلخ گفت: Covid-19 ویروس نمی مراقبت در مورد “ملیت یا قومیت جناح ایمان”. “این حملات همه خستگی ناپذیر” او گفت:.

سازمان دیده بان | COVID-19: شورای امنیت سازمان ملل خواستار جهانی آتش بس می گوید: “تمرکز بر مبارزه از زندگی ما’

اشاره به این حادثه تلخ گفت: آسیب پذیر بسیاری از جهان – که شامل زنان و کودکان و کسانی که آواره شده اند و یا به حاشیه رانده – در بالاترین خطر ابتلا به درد و رنج “ویرانگر و زیان از Covid-19”.

“در کشور جنگ زده کشور, سلامت, سیستم های فرو ریخت” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

“خشم ویروس نشان می دهد که حماقت از جنگ… به طرف متخاصم من گفت: جلو و عقب از خصومت. کنار بی اعتمادی و خصومت. سکوت اسلحه; توقف توپخانه و پایان دادن به حملات هوایی. این بسیار مهم است برای ایجاد دالان برای صرفه جویی در زندگی کمک” به شورای امنیت سازمان ملل خواست.

تعداد کل تایید Covid-19 نفر در هند در حال عبور بیش از 400 با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR). نه مردم باید در برابر این ویروس تا به حال.

در حرکتی بی سابقه 30 متحده و سرزمین های اتحادیه اعلام کرد کامل مستند در کل مناطق پوشش به عنوان بسیاری از 548 ولسوالی دولت روز دوشنبه گفت:.

جدا از 30 متحده و یا UTs رو کامل مستند سه متحده و یا UTs تحمیل کرده اند جزئی مستند در مناطق خاص. مجموع 58 مناطق تحت تاثیر قرار خواهد شد با توجه به این. آنها اوتار پرادش — هند پرجمعیت ترین ایالت مادها پرادش و اوریسا. علاوه بر این یکی دیگر از قلمرو اتحادیه — Lakshwadweep تحمیل کرده است بسته شدن برخی از فعالیتها در آن منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>