تامیل نادو هیات کریکت باز, خوابگاه, درب coronavirus بیماران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کریکت انجمن تامیل نادو تصمیم گرفته است برای ارائه خوابگاه در آن cricket academy برای درمان و مسکن از Coronavirus بیماران. در نامه ای به سرهنگ فرماندار تامیل نادو Kiran Bedi, P Damodaran رئیس جمهور سابق از کلاه و دولت کریکت نامزد برای BCCI جلسات گفت که آنها می خواهم برای ارائه خدمات در این وضعیت.

“ما تا به حال ساخته شده است یک خوابگاه برای دو تیم های کریکت برای اقامت به راحتی یعنی 30 اطفال و ناهارخوری, آشپزخانه غیره در ما کریکت پردیس در Tutipet پاندیچری. ما متوقف گذر موقت فعالیت به دلیل شیوع کروناویروس. ما می تواند ارائه این امکانات به خانه تا 30 تاج بیماران آلوده اگر نیاز بود با پزشکی لازم tie-up از طریق Laxmi, پزشکی, دانشگاه, Pondicherry” Damodaran اعلام کرد.

همچنین بخوانید: Michael Vaughan زبان در گونه پاسخ به ICC بهترین کشیدن شات در پست کریکت

تامیل نادو است و فقط یک مورد از Coronavirus تا حالا اما چند نفر شده اند قرنطینه.

BCCI به حالت تعلیق در لیگ زیر دولت-اعمال محدودیت های مسافرتی و امتناع با سه کشور برای میزبانی هر گونه مسابقات با توجه به همه گیر.

هشت Indian Premier League (IPL) فرانچایز را به نام خود مربوطه قبل از مسابقات اردوگاه تا اطلاع ثانوی سه روز پس از COVID-19 pandemic مجبور تعلیق نقدی-غنی رویداد از 29 مارس تا آوریل 15.

Royal Challengers بنگلور در دوشنبه معوق خود را به اردوگاه های آموزشی که برنامه ریزی شده برای شروع در مارس 21, با توجه به شیوع رمان coronavirus در کشور است. سه بار قهرمان بمبئی هندی Chennai Super Kings, به عنوان به خوبی به عنوان Kolkata Knight Riders در حال حاضر لغو اردوگاه های خود را.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>