بارها و رستوران ها بازگشایی در انگلستان به عنوان مستند کاسته

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

انگلستان است که گام گذاشتن در روز شنبه در شاید بزرگترین آن مستند تسهیل در عین حال همانطور که بارها و رستوران ها حق دارند برای بازگشایی, برای اولین بار در بیش از سه ماه.

در علاوه بر این به بازگشایی خیلی از بخش مهمان نوازی زوج می تواند گره کراوات یک بار دیگر مردم می رفتن و دیدن یک فیلم در سینمای محلی و بسیاری از کسانی که تا به حال به اندازه کافی از خود را مستند می تواند در نهایت به یک تر و تمیز. در همه موارد اجتماعی فاصله قوانین را به دنبال داشته باشد.

هر چند کاستن مستند گرمی استقبال خواهد شد توسط بسیاری از نگرانی وجود دارد که دولت بریتانیا است که بیش از حد شتابزده حتی بی پروا در اعلام تغییرات داده شده در این کشور هنوز بالا coronavirus عفونت و مرگ و مير.

روز جمعه یکی دیگر از 137 ویروس های مربوط به مرگ و میر ثبت شد در سراسر انگلستان اکثریت زیادی در انگلستان در نظر گرفتن مجموع به 44,131 تا کنون بالاترین در اروپا و سوم پشت سر ایالات متحده و برزیل است.

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: این تصمیم برای سهولت مستند است و بر اساس شواهد علمی که مردم “خیلی کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر در نزدیکی” با کسی که با این ویروس از در اوج این بیماری همه گیر.

“اجازه دهید آن را در حال حاضر,” او گفت:.

در کشورهای دیگر بازگشایی کافه ها و رستوران ها متهم شده است برای افزایش عفونت.

چهار کشور از انگلستان — انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی — در حال کاهش مستند در سرعت های مختلف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>