حملات عمومی آسام پلیس برای اجرای Covid-19 مستند 2 پلیس زخمی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پس از گزارش از اتهام پلیس high-handedness در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن مستند به بررسی گسترش coronavirus این آسام پلیس است که در حال حاضر رو به یک واکنش خشونت آمیز از مردم در بعضی از نقاط.

دو جمله حوادث گزارش شده در بنگیگن و Dhubri مناطق هر دو در پایین آسام در روز جمعه و شنبه که در آن مردم حمله کردند و پلیس در تلاش برای بستن مغازه ها و بازار ،

روز جمعه دو پرسنل پلیس از چاپار ایستگاه در Dhubri مجروح شدند زمانی که آنها مورد حمله قرار گرفت توسط یک جمعیت در Phalimari بازار. حدود 300 نفر تا به حال بنا به گزارش ها در آنجا جمع شده بودند در یک بازار در نقض مستند دولت دستورالعمل.

دنبال coronavirus به روز رسانی های زنده در اینجا.

یک پلیس مورد حمله قرار گرفت با چوب در حالی که دیگری که در تلاش برای محافظت از او در برخورد با یک آجر بر روی سر خود را. هر دو بستری در یک بیمارستان محلی و اعلام می شود با ثبات است.

در صبح روز شنبه یک گروه از مغازه داران و مشتریان مورد حمله یک تیم پلیس در بنگیگن زمانی که آنها در تلاش برای جلوگیری از آنها را از باز کردن مغازه ها در Bodi بازار.

“هنگامی که پلیس به تیم بازگشت و پس از بسته شدن مغازه ها مردم حلیم سنگ در آنها است. ما اخراج چند دور در هوا جمعیت را پراکنده و در حال حاضر اوضاع تحت کنترل است. هیچ کس مجروح شد” گفت: Singha Ram, میلی, سرپرست پلیس بنگیگن.

بازداشت بیش از ده نفر در هر دو این موارد و ثبت نام دپو در برابر آنها.

در روز پنج شنبه جرم نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل های عمومی در مکان های بازار در سراسر آسام مجبور کرده بود دولت به تعطیل تمام بازارهای بلافاصله تا سفارشات بیشتر. تنها مغازه های مواد غذایی و داروخانه ها شده اند مجاز به کار گیرند.

“ما وظیفه است برای پیاده سازی مستند و ما نمی توانیم عقب نشینی از آن است. در دوره ای که اگر مردم متوسل به خشونت ما نیز باید برای اقدام طبق قانون” گفت: ADGP (نظم و قانون) GP سینگ.

“این یک وضعیت دشوار است. خاص این مستند است که برای ایمنی عمومی است. با وجود این حوادث ما روحیه بالا است و ادامه خواهد داد به طوری باقی می ماند. من تور هر دو مکان در روز شنبه به بورس از وضعیت,” او اضافه شده است.

در اوایل این هفته وجود دارد گزارش می دهد که صاحب یک داروخانه در Golaghat منطقه بود caned توسط پلیس که او قرار بود برای باز کردن خود را ایجاد. در یکی دیگر از مثال یک فروشنده روزنامه بود که گزارش حمله توسط پلیس در Nalbari.

“حتی یک اورژانس ملی نمی تواند توجیه چنین نقض آشکار یک غیر نظامی را حق اساسی بشر از زندگی با عزت. اگر کسی یافت می شود loitering در خیابان بدون توجه به علت آن که فرد باید رزرو و دادگاه قانون باید اجازه داده شود به مجازات او را” رهبر مخالفان Debabrata Saikia نوشت: وزیر Sarbananda Sonowal.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>