پاری سن ژرمن سهولت گذشته دیژون بدون ممنوع Neymar

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Kylian Mbappe به ثمر رساند و دو بار برداشت کمک به فراری Ligue 1 رهبران Paris Saint-Germain coasted به یک 4-0 برنده بیش از دیژون در روز شنبه با وجود عدم معلق Neymar.

پابلو Sarabia زده بازکن داخل سه دقیقه در Parc des Princes, به پاری سن ژرمن بدون نیمار بود که در خدمت ممنوعیت یک بازی پس از کارت قرمز در هفته گذشته با پیروزی بوردو.

دیژون که ضرب و شتم پاری سن ژرمن 2-1 در خانه در ماه نوامبر در حال معلق در هوا بالای سقوط, بازی کردن محل برگزار شد اما برای 70 دقیقه قبل از پاری سن ژرمن اضافه شده یک دوم از طریق Mbappe.

فرانسه بین المللی پس از آن راه اندازی Mauro Icardi برای سومین هدف فقط لحظات پس از آرژانتین در آمد به عنوان جایگزینی برای Edinson دیالیزی.

Mbappe صعود دوم خود و بارسلونا را چهارم در زمان توقف به عنوان توماس Tuchel سمت خود را حفظ 13-نقطه سرب بیش از مارسی در صدر جدول.

“این یک بازی خوب است. ما قادر به نمره به سرعت آن حل و فصل ما گفت:” پاری سن ژرمن کاپیتان Marquinhos.

پاری سن ژرمن سفر به لیون در روز چهارشنبه برای یک فرانسوی در نیمه نهایی جام و بازی در استراسبورگ آخر هفته آینده با برگشت برابر بوروسیا دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا در مارس 11.

“گروه کاملا می خواهد برای نشان دادن در برابر دورتموند که آن را قادر به گرفتن این گام رو به جلو” گفت: Tuchel.

“آنها با داشتن یک بسیار سازگار فصل را با تعداد زیادی از برنده و قوی در اجرای برنامه. ما نمی توانیم از دست دادن اعتماد به نفس در این تیم است. بازیکنان نشان داده اند این هفته آنها می خواهند به بازی که بازی و آنها را دوباره امروز.”

میزبان شد و در حال حاضر بدون Marco Verratti با توجه به تعلیق و مجروح کاپیتان تیاگو سیلوا از دست داده و آنخل دی ماریا به ران مشکل در اوایل نیمه اول.

Tuchel گفت: او با اعتماد به نفس دی ماریا را یک بهبود سریع اضافه کردن این تصمیم را به او خاموش شد و یکی از احتیاط.

که نقطه پاری سن ژرمن در حال حاضر پیشرو از طریق Sarabia نهم هدف از 2020 — و PSG دوم سریعترین مبارزات انتخاباتی — پس از او هدایت یک mishit شات از Marquinhos.

دیژون دروازه بان الکس Runarsson تولید تعدادی از صرفه جویی برای نگه داشتن بازدید کننده در تماس بود اما او در نهایت مورد ضرب و شتم دوباره زمانی که Mbappe گرد ایسلند بین المللی پس از نرم و صاف کردن توپ از طریق از برند لنو.

Mbappe تبدیل ارائه دهنده هنگامی که او به توپ در سراسر برای Icardi به درخواست تیز پایان در 74 دقیقه است. او سپس افزايش لیگ-بهترین اهداف شمارش تا 18 در زمان توقف بعد از تقلا در این منطقه است.

مارسی تقویت خود گرفتن در جایگاه دوم در روز جمعه به عنوان داریو بندتو گل هتریک در 3-2 برنده شدن در پست نیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>