پاری سن ژرمن می تواند قهرمان لیگ مسابقات خارج از کشور می گوید: Al-Khelaifi

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Paris Saint-Germain خود را کامل لیگ قهرمانان اروپا فصل در خارج از کشور اگر در فرانسه جدید کروناویروس مقررات اجازه نمی دهد آنها را به آنها را به بازی در کشور باشگاه جمهور گفته است.

Nasser Al-Khelaifi ساخته شده پس از اعلام نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ گفت که فوتبال حرفه ای نمی تواند راه اندازی مجدد تا سپتامبر قرار دادن زمان Ligue 1 فصل را در معرض خطر جدی بودن لغو شد.

“ما احترام به دولت فرانسه تصمیم. با توافق از لیگ ما برنامه ریزی در رقابت در لیگ قهرمانان, در هر کجا و هر زمان که از آن برگزار می شود,” Al-Khelaifi در بیانیه ای گفت.

“اگر آن را ممکن است به بازی در فرانسه ما بازی خواهد کرد ما در مسابقات خارج از کشور تضمین بهترین پزشکی و ایمنی شرایط را برای بازیکنان ما و همه کارکنان ما است.” فیلیپ اعلام به فرانسه در مجلس ملی در روز سه شنبه به نظر می رسد طلسم پایان به زمان لیگ 1 و 2 مبارزات.

با این حال فرانسه ورزش وزارت به خبرگزاری فرانسه گفت پس از سخنرانی که وسایل ورزشی می تواند صورت نمی گیرد و حتی در پشت درهای بسته قبل از پایان ماه ژوئیه ترک باز این احتمال که برخی از مسابقات هنوز هم می تواند بازی های برگزار شده در ماه اوت است.

فرانسه لیگ برتر فوتبال (LFP) برگزار خواهد شد تلفنی روز سه شنبه به منظور جلب نتیجه گیری خود را از دولت اعلام.

با توجه به اسناد دیده می شود توسط AFP اروپایی حاکم بر بدن یوفا با هدف پایان این فصل لیگ قهرمانان اروپا تا پایان ماه اوت.

PSG در مرحله یک چهارم نهایی رقابت در این سال, اما در عین حال باید به حریف به دور 16, روابط نمی شد قبل از تکمیل این COVID-19 مستند آمار اروپا است.

با توجه به اسناد و مدارک دور 16 خواهد بود به پایان رسید در ماه اوت 7-8 با چهارم بازی بین ماه اوت 11-15 و نهایی در اوت 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>