Paris Saint-Germain جان سالم به در غیاب نیمار و لیون fightback برای پیروزی یکشنبه شب لیگ 1 clash 4-2 در طوفانی Parc des Princes, کمک های فرناندو Marcal واقعا خیره کننده در نیمه دوم هدف را دارد.

فراری رهبران و مدافع عنوان قهرمانی پاری سن ژرمن کروز شد در نیمه اول با آنخل دی ماریا و Kylian Mbappe دادن آنها دو هدف استفاده در برابر لیون سمت پایدار یک فصل ناامید کننده.

سپس Marcal comically لعنتی توپ را به سقف خالص خود را فقط پس از شکستن و ترک لیون به دنبال در یکی دیگر از شکست سنگین در پاریس جایی که آنها از دست 5-0 در این ثابت فصل گذشته.

اما مارتین تریر و موسی Dembele به سرعت کشیده اهداف و پاری سن ژرمن نیاز اواخر اعتصاب جایگزین Edinson دیالیزی برای حفظ نقاط.

“به طور معمول پس از یک هدف این بود که بازی به پایان رسیده است گفت:” مربی توماس Tuchel از خود هدف است. “اما ما نمی شد به اندازه کافی منظم و این یک درس برای ما است که آن را هرگز بیش از.”

پاری سن ژرمن عملکرد نمایش گذاشت چرا که آنها بیمار می تواند استطاعت به راضی از رفتن به لیگ قهرمانان گذشته 16, نخستین مسابقه دور به بوروسیا دورتموند در فوریه 18, حتی اگر مدیر ورزشی لئوناردو اصرار به Canal Plus که کراوات بود “نه زندگی یا مرگ” برای قطر متعلق به باشگاه.

آنها خواهد شد و امیدواریم که نیمار پشت آن. جهان گران قیمت ترین بازیکن نشسته دومین بازی متوالی در اینجا با توجه به دنده شکایت.

“ما بازی های زیادی از بازی ها و اشتباهات اتفاق می افتد اما من نمی دانم اگر آن زمان به بعد بیش از حد بحرانی” Tuchel اضافه شده است.

“تیم عالی بود و ما نمی توانیم فراموش نکنید ما بدون تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی.”

بدون نیمار — به عنوان به خوبی به عنوان خود را مجروح هموطنان Thiago Silva و مارکینیوس در دفاع — Tuchel طرف آن ساخته شده هشت برنده مستقیم و کشیده خود شکست نخورده اجرا به 21 بازی در تمام مسابقات.

لیون در ضمن باید نه برنده در سه و این نتیجه برگ هفت-زمان سابق قهرمانان در نهم.

آنها هشت امتیاز در رده از لیگ قهرمانان مقدماتی نقاط و آینده خود را در اروپا دو هدر مقابل یوونتوس به نظر می رسد برخی به گام بیش از حد برای آنها.

– دیالیزی نزدیک دو قرن

چگونه رودی گارسیا طرف باید آرزو این مسابقه شده بود به تعویق افتاد و با توجه به چرخش باد و باران ناشی از طوفان Ciara-که سمت چپ تیک تیک-نوار از قبل از مسابقه فن نمایش پراکنده در سراسر زمین — به عنوان آنها در تلاش برای نگه دارید تا با پاری سن ژرمن در نیمه اول.

پاری سن ژرمن را شکست و رو به جلو به باز کردن نمره میدوی را از طریق نیمه اول به عنوان Idrissa Gueye تغذیه دی ماریا به برش از سمت راست و ضرب و شتم دروازه بان لیون آنتونی لوپز با یک کم اعتصاب در نزدیکی پست.

توماس Meunier سپس مربع برای Mbappe به نمره خود را 15 لیگ هدف از این فصل در دقیقه 38 بعد از کار خوب توسط Mauro Icardi و هر دو Icardi و Mbappe نیز اهداف مجاز برای آفساید قبل از فاصله.

سپس دو دقیقه پس از شکستن آمد چه شبیه coup de grace.

اقدام به تقلیل توسط برند لنو بود هیچ جا قبل از تیاگو مندس مداخله اجازه می دهد Draxler به نگه داشتن توپ در بازی و بازگشت آن را به لبه شش حیاط جعبه که در آن بیچاره Marcal ناودان آن به سقف از شبکه خود را.

با این وجود لیون ضربه با تریر شات مینمودم در بدن از کیلور ناواس قبل از کارل تکو Ekambi teed تا Dembele به تبدیل خود را 13th در لیگ این فصل فقط قبل از ساعت خوانده شده را علامت.

Mbappe تا به حال یکی دیگر از تلاش های حکومت و سپس ضربه زدن به چوب و آن را تا معرفی دیالیزی — طرفداران’ مورد علاقه به کاهش نقش بیت-part بازیکن-که سمت خانه ساخته شده مطمئن شوید که از نقاط.

دی ماریا تنظیم اروگوئه برای تکمیل به ثمر رساند و 10 دقیقه از وقت با او چه بود 199th هدف برای پاری سن ژرمن.

آنها 12 امتیاز از مارسی که ضرب و شتم تولوز 1-0 در روز شنبه با دیمیتری پایت هدف است. در جای دیگر در روز یکشنبه مونپلیه ضرب و شتم مبارزه Saint-Etienne 1-0 و استراسبورگ برنده 3-0 برابر رنس با هر دو طرف ماندن در تماس با اروپا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de