نوشته شده توسط مسعود Bashaarat | سرینگر | منتشر شده در تاریخ: فوریه 10 سال 2020 4:40:09 am

Jammu and Kashmir crisis, Jammu and Kashmir PSA, Omar Abdullah booked, Omar Abdullah PSA, Omar Abdullah detention, Mehbooba Mufti PSA, Mehbooba Mufti detention, Jammu and Kashmir detained leaders, India news, Indian Express دو رئیس سابق وزرای شده اند تحت بازداشت پیشگیرانه از 5 اوت سال گذشته

عمر عبدالله توانایی “خود را متقاعد کردن رای دهندگان به رای دادن در اعداد بزرگ” و Mehbooba مفتی بودن “اشاره شده (به) به عنوان” پدر و دختر ” و “کتا Rani'” برای “او خطرناک و موذی دسیسه و غاصب مشخصات و طبیعت” در میان دلایل ذکر شده توسط جامو و کشمیر (J&K) دولت برای استناد سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) در برابر این دو رئیس سابق وزیران.

این PSA پرونده تهیه شده توسط پلیس در کنفرانس ملی رهبر Omar عبدالله می گوید که “ظرفیت این موضوع را به نفوذ در مردم به هر علت می تواند سنجیده از این واقعیت است که او قادر به متقاعد کردن رای دهندگان خود را به بیرون آمدن و رای دادن در اعداد بزرگ حتی در اوج ستیزه جویی و نظرسنجی تحریم”.

در حالی که نقطه مرکز تصمیم به لغو J&K ویژه وضعیت در ماده 370 به عنوان یک “تصمیم تاریخی” در این پرونده متهم کرده است عبدالله از تلاش استوک خشم عمومی را به دنبال تظاهرات خشونت آمیز.

“با وجود این واقعیت است که موضوع شده است یک جریان اصلی سیاستمدار او برنامه ریزی شده است فعالیت های خود را در برابر اتحادیه هند تحت پوشش سیاست است. و در حالی که با بهره گیری از حمایت توده های ساده لوح او موفق شده است در اجرای چنین فعالیت” آن را می گوید. “پس از لغو ماده 370 و مقاله 35A به منظور تضمین حمایت از مردم عادی این موضوع برداشته شود همه را پوشش می دهد/ پرده و در حالی که با توسل به سیاست کثیف است و اتخاذ یک روش رادیکال از طریق تحریک توده های کلی در برابر سیاست های دولت مرکزی”.

PSA پرونده در PDP رهبر Mehbooba مفتی که رهبری PDP-BJP دولت ائتلافی در دولت قبل از دو طرف راه جدا در ژوئن 2018 می گوید: “(این) موضوع به رسمیت شناخته شده است به عنوان سرپرست و مکر و فرد شناخته شده برای خطرناک و موذی ماشینی…. او شده است در ترویج تجزیه طلبی به عنوان تایید توسط چندین محرمانه گزارش ظ توسط (هوش) سازمان… این موضوع اشاره شده است برای او خطرناک و موذی دسیسه و غاصب مشخصات و طبیعت توسط توده ها به عنوان “پدر و دختر” و “کتا Rani’, بر اساس مشخصات, قرون وسطی ملکه کشمیر که به قدرت موجب انجام توطئه اعم از مسمومیت از مخالفان او به ponyardings (sic).”

در حالی که تشریح ایجاد PDP به عنوان مشکوک این پرونده می گوید: “رنگ سبز از پرچم نشان (آن) رادیکال مبدا”. آن را ادعا می کند که PDP نماد (inkpot و قلم) است “گرفته شده است از مسلمان جبهه متحد” — اتحاد احزاب متعددی از جمله Jamat-e-Islami که رقابت 1987 انتخابات در برابر NC-کنگره داد.

همچنین این لیست مفتی امتناع به امضای اوراق قرضه بیان کرد که او نمی خواهد صحبت در مورد لغو ماده 370 جمله دلایل استناد PSA در برابر او. به نقل از توییت های خود را در سه گانه talaq, lynchings و محدودیت در غیر نظامی جنبش در ماه فوریه سال گذشته اجازه می دهد تا بدون مانع جنبش امنیت کاروان در دره آن را می گوید او شده است صدور “اظهارات تحریک آمیز که منجر به تحریک خشونت” و متهم از استناد به دین برای ایجاد یک تقسیم.

دو رئیس سابق وزرای شده اند تحت بازداشت پیشگیرانه از 5 اوت سال گذشته این مرکز اعلام کرد abrogation از ماده 370 و انشعاب از سابق وزارت امور خارجه به اتحادیه سرزمین — لاداخ و جامو و کشمیر.

آنها رزرو شده تحت PSA در شب مه 6. منابع گفت: دولت در زمان این تصمیم پس از آن تبدیل شدن به “از نظر قانونی قابل دفاع” را به نگه داشتن آنها را تحت بازداشت پیشگیرانه برای طولانی تر است.

دلایل ذکر شده در پلیس پرونده نیز منعکس شده در این زمینه بازداشت شده منطقه دادرس (سرینگر) شهید اقبال Choudhary.

عمر پدر فاروق عبدالله رئیس سابق وزیر و در حال حاضر عضو Lok سبها, رزرو شد تحت PSA در ماه سپتامبر سال گذشته است.

PSA اجازه می دهد تا دولت به بازداشت یک فرد بدون محاکمه برای سه تا شش ماه. آن اعلام شد در سال 1978 توسط یک دولت به رهبری فاروق عبدالله پدر و سپس وزیر شیخ عبدالله به عنوان یک اقدام اداری با هدف نگه داشتن چوب قاچاقچیان “از گردش”.

اما از آن شده است توسط سوء استفاده های پی در پی دولت در برابر مخالفان سیاسی و سرکوب مخالفان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de