موقت خرما برای 2021 تیراندازی با کمان جام جهانی مسابقات قهرمانی جهان اعلام کرد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهانی تیراندازی با کمان اعلام کرده است موقت تاریخ و مکانهای 2021 جام جهانی مرحله و برای مسابقات قهرمانی جهان است.

مسابقات قهرمانی جهان برگزار خواهد شد در ینکتون ایالات متحده از سپتامبر 19 تا 26 در حالی که جام جهانی مرحله شروع خواهد شد در آوریل 19 در گواتمالا شهر ورزش جهانی بدن حاکم اعلام کرد در روز دوشنبه.

دیگر دو مرحله از جام جهانی برگزار خواهد شد در شانگهای و پاریس از مارس 17 تا 23 ژوئن 22 تا 27 بود. نهایی است که قرار است برای ماه های سپتامبر و اکتبر سال آینده. فصل است که برای اجرا در همان سال به عنوان بازی های المپیک به طور سنتی کوتاه از چهار به سه مرحله است.

“این صلاحیت نهایی مسابقات توکیو در ابتدا برنامه ریزی شده بود برگزار شد و در برلین در ماه ژوئن سال 2020” جهانی تیراندازی با کمان گفت: در یک نسخه. “اما پس از یک سال تاخیر از آن جایگزین شده است توسط پاریس. از آن خواهد شد به عنوان یک رویداد مستقل بلافاصله قبل از جام جهانی در مرحله, در 18-21 ماه ژوئن است.”

جهان تیراندازی با کمان قهرمانی جوانان برگزار خواهد شد در پرت از اکتبر 11 تا 17. 2020 مدار لغو شد با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>