‘مفتخر به دیدن ارتش هند را مشروط به شرکت’: Rajnath Singh, حضور, پیروزی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزیر دفاع Rajnath Singh روز چهارشنبه با حضور در رژه روز پیروزی در میدان سرخ در مسکو, روسیه به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی شوروی بر آلمان نازی.

“حضور در مراسم رژه روز پیروزی در میدان سرخ در مسکو امروز به مناسبت 75 سالگرد پیروزی مردم شوروی در جنگ بزرگ میهنی از 1941-1945,” سینگ توییتی و اضافه کرد که او احساس افتخار بر مشارکت ارتش هند را Tri-سرویس مشروط در رژه.

مراسم رژه روز پیروزی که در اصل قرار است به اتفاق در 9 مه به تعویق افتاد میان Covid-19 بیماری همه گیر.

“قابل توجه مردم در انتخابات از Tri-سرویس مشروط از نیروهای مسلح در رژه روز پیروزی در مسکو است که در واقع بسیار مفتخر و خوشحال لحظه برای من” سینگ توییتی. هند مشروط به شرکت در این رژه به همراه نیروهای مسلح پرسنل از حداقل 11 کشور از جمله چین است.

 همچنین بخوانید: دیپلماتیک مرز ایران امروز به طلسم کردن مراحل به هند-چین متارکه

وزیر دفاع در روسیه در یک سفر سه روزه و وارد در مسکو در روز سه شنبه دعوت از وزارت دفاع برای حضور در رژه.

در روز سه شنبه سینگ توییتی در مورد سفر خود به مسکو و توصیف آن به عنوان “اولین سفر خارجی از هند از یک هیئت رسمی در طول COVID همه گیر”.

“این نشانه ای از ویژه ما دوستی است. با وجود تمام مشکلات همه گیر روابط دوجانبه ما در حال نگه داشتن خوب مخاطبین در سطوح مختلف” سینگ بود توییتی.

وزیر دفاع گفت که هند به نظر می رسد به جلو به استقبال از رئیس جمهور در دعوت از ساعت مودی بعد از این سال.

در روز سه شنبه سینگ مذاکرات با روسیه معاون نخست وزیر یوری بوریسوف و گفت: بحث شد “بسیار مثبت و سازنده”.

“من مطمئن شده اند که در حال انجام قرارداد خواهد شد و نه فقط حفظ, در تعدادی از موارد گرفته خواهد شد به جلو در یک زمان کوتاه” اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>