معترضان سعی کنید به پایین آوردن اندرو جکسون مجسمه در نزدیکی کاخ سفید

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

معترضان تلاش برای پاره کردن یک مجسمه سابق آمریکا رئیس جمهور اندرو جکسون در روز دوشنبه در نزدیکی کاخ سفید scrawling “قاتل تفاله” در پایگاه و کشیدن در طناب در اطراف شکل جکسون بر روی یک اسب قبل از اینکه پلیس مداخله کرد.

فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی نیز نشان داد که تظاهرکنندگان صعود برنز بنای تاریخی در میدان لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید در آخرین پیشنهاد برای از بین بردن تصاویر از چهره های تاریخی در نظر گرفته نژادپرستانه و یا تفرقه.

پلیس ضد شورش هستند و پس از آن دیده می شود در حال حرکت به درایو جمعیت به عقب و به شکل یک حلقه حفاظتی در اطراف مجسمه بنا بود که در سال 1852 در یک سنگ مرمر سفید پایه و تصویر می کشد جکسون سوار بر اسب پرورش اسب.

قبل از آن معترضان با پلیس در خیابان های نزدیک به آخرین در یک رشته از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی پس از مرگ 46 سال سیاه جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

جکسون هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده بود کل پیشین ارتش آمریکا و یک سیاستمدار پوپولیست با نام مستعار “Old Hickory” که سیاسی شده است و گاهی اوقات شده است که در مقایسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بومی فعالان آمریکایی به مدت طولانی انتقاد جکسون یک دموکرات برای امضای خود را در طول 1829-37 ریاست جمهوری هند راهنمای عمل است که در آن هزاران نفر از مردم رانده شدند و از زمین های خود را توسط دولت آمریکا.

مجبور به مارس غرب در آنچه که به عنوان “دنباله از اشک” هزاران نفر از آمریکایی های بومی جان قبل از رسیدن به مقصد مورد نظر خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>