پنج بیشتر پزشکان آزمایش مثبت برای Covid-19 در هفته گذشته در سرمایه های ملی در نظر گرفتن مجموع به هفت و تأکید چگونه پیشرو جنگ علیه این ویروس از جلو در حال آمدن است در یک هزینه شخصی برای پزشکان و کارکنان بهداشتی که اغلب کار با ناکافی تجهیزات حفاظتی.

اما یکی از این پزشکان در دولت کار می کنند-اجرای تاسیسات. دو پزشک و یک زن و شوهر که مشغول به کار در دو mohalla درمانگاه در شمال شرق دهلی نو تا به حال آزمایش مثبت زودتر.

یکی از پزشکان درمان Covid-19 بيمار در Safdarjung بیمارستان به حداقل 21 امتیاز مثبت بیماران در حال حاضر. یکی دیگر از پزشکان – از دهلی دولت سرطان در Tahirpur و سردار Vallabhbhai Patel بیمارستان در غرب دهلی نو – در میان 23 نفر که تست مثبت در روز سه شنبه.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

“ما هنوز هم دیده می شود هر PPE مناسب کیت که می تواند به جلوگیری از قطرات عفونت. ما با استفاده از HIV کیت به جای آن که پوشش بدن به طور کامل. بنابراین ساکنان با استفاده از شال گردن برای پوشش سر یک حوله برای پوشش گردن و N-95 ماسک همراه با آنها به امید جلوگیری از عفونت. این خطرناک است به خصوص برای کسانی که به جمع آوری سواب گلو چرا که بیماران تمایل به سرفه زمانی که نمونه های جمع آوری شده گفت:” دکتر Srinivas Rajkumar T دبیر ساکن پزشکان انجمن در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS).

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز چهارشنبه اعلام کرد یک جبران تومان 1 کرور به اعضای خانواده از کارکنان مراقبت های بهداشتی که می میرند درمان Covid-19 بيمار. تا کنون وجود داشته است 120 مورد و دو مورد مرگ به علت Covid-19 در شهر.

آسیب دیده 35 ساله, دکتر, از دهلی دولت به سرطان موسسه مشغول به کار در بخش پیشگیری از سرطان و پذیرفته شده است به بابا Saheb Ambedkar بیمارستان در Rohini جایی که او ساکن. دکتر و همسر و فرزند پذیرفته شده اند Lok نایاک بیمارستان در نزدیکی دهلی دروازه به ظن داشتن این بیماری است.

این بیمارستان تا به حال تعلیق آن از بیمار درمانگاه های روز چهارشنبه برای پاکسازی این منطقه است.

“بله OPD متوقف شده است به منظور پاکسازی آن است. ما نمی توانیم احتمال گسترش آن به بیماران است. در حال حاضر ما فقط باید اورژانس بیماران مبتلا به سرطان به بیمارستان همه آنها سیستم ایمنی در معرض خطر و در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید گفت:” دکتر BL Sherwal مدیر دهلی دولت به سرطان موسسه.

بیمارستان دریافت کرده است حدود 100 تا 150 نفر در آن از بیمار گروه از سراسر کشور مستند. معمولا بین 1000 و 1500 بیماران مبتلا به سرطان مراجعه به درمانگاه بيمارستان.

دکتر دیگری به آزمایش مثبت است 32 ساله paediatrician از سردار Vallabhbhai Patel بیمارستان در شرق پاتل نگر. او آزمایش خود را پس از یک دکتر از بیوشیمی بخش در Safdarjung بیمارستان — آزمایش مثبت برای این بیماری دو روز به عقب.

یکی دیگر از همکاران او — 26 سال از دستگاه تنفسی بخش — که درمان Covid-19 بیماران در بیمارستان آزمایش مثبت است.

جدای از این, دکتر زن و شوهر از دهلی mohalla درمانگاه در شمال شرق دهلی Maujpur و Baburpur منطقه آزمایش مثبت در 21 مارس و آوریل 25. آنها و دختر خود را نیز بستری GTB بیمارستان در Dilshad باغ بعد از تست مثبت است. 49 ساله بود و قرارداد این بیماری از یک زن 38 ساله که در حال بازگشت از عربستان سعودی است و این شاخص برای 10 نفر خوشه.

دهلی یکپارچه نظارت بیماری برنامه ردیابی حدود 2600 نفر که برای بازدید از دو mohalla درمانگاه.

یکی دیگر از 48 ساله, دکتر, از غرب دهلی هری نگر آزمایش مثبت برای Covid-19 پس از ارائه صفحه اصلی مشاوره به کسی که تا به حال در بازگشت از نیوزیلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im