‘به درستی رسیدگی حساس عوامل’: چین می گوید هند و روسیه در روابط دوجانبه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پکن روز سه شنبه گفت: سه جانبه گروه بندی و روسیه و هند و چین باید حفظ استراتژیک استقلال “به درستی رسیدگی” مسائل حساس در روابط دو کشور و به طور کلی حفظ یک رابطه خوب است.

صحبت کردن در روسیه و هند و چین (RIC) مجازی وزرای امور خارجه در جلسه روز سه شنبه دولت عضو و وزیر وانگ یی گفت: این سه کشور “…باید به درستی درمان و درستی رسیدگی عوامل حساس در روابط دو جانبه و به طور کلی حفظ یک رابطه خوب”.

“به درستی رسیدگی حساس عوامل” در مسائل دو جانبه بود نزدیک که وانگ در آمد و با اشاره به ادامه مرز تنش با هند با توجه به بیانیه ای در ماندارین منتشر شده توسط وزارت خارجه چین در RIC وزرای امور خارجه دیدار خواهد کرد.

هند در امور خارجی وزیر S Jaishankar و وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف در این نشست است.

هند و چین روبرو هستند بزرگترین دیپلماتیک و نظامی بحران در دهه های پس از خشونت چهره بین هند و چین نیروهای نظامی در شرق لاداخ را Galwan ولی در شب 15 ژوئن که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

از آنجا که شب از خشونت های هفته گذشته در دهلی نو و پکن باید معامله تیز اتهامات و دیپلماتیک شمارنده در مورد دنباله ای از حوادث که منجر به نزاع و جدال است که تبدیل مرگبار در زمین یخ زده از شرق لاداخ.

در RIC دیدار این تعامل به عنوان هر نسخه رسمی بود و بیشتر به ظاهر صمیمی.

وانگ گفت چین از روسیه برای برگزاری اولین چین-روسیه-هند دفاع وزرا جلسه به منظور ارتقاء سطح امنیتی و دفاعی با همکاری.

با توجه به بیانیه وانگ توصیه می شود ایجاد سه جانبه وزرای dialogue ساز در زمینه های حرفه ای از, اقتصاد, تجارت, انرژی, حمل و نقل, آموزش و پرورش, فرهنگ و بهداشت و ایجاد یک پانل از کارشناسان و مشهور به ارائه پیشنهادات خود را برای تعمیق همکاری سه جانبه.

وانگ گفت: این مهم به منظور بهبود همکاری های سطح همکاری های شانگهای سازمان در زمینه های مختلف و حفظ وحدت و همکاری کشورهای BRICS.

در مقابله با Covid-19 گیر وانگ گفت: به اشتراک گذاری درس های آموخته شده از تجربه مفید در مقابله با شیوع و همکاری در دارو و واکسن پژوهش و توسعه مهم بود.

این سه کشور باید بررسی ایجاد یک دفاع مشترک و مشترک مکانیزم کنترل در برابر این بیماری همه گیر و ایجاد یک “سریع کانال” برای پرسنل و یک “کانال سبز” برای تدارکات.

این سه کشور باید به طور مشترک ترویج بین المللی ضد اپیدمی همکاری “مصمم به مقاومت در برابر” stigmatising وضعیت اپیدمی و پشتیبانی که.

بدون به طور مستقیم با اشاره به ما وانگ گفت: برخی از کشورهای در حال اخلال در نظم جهانی حتی به عنوان Covid-19 با شدت گرفتن بیماری همه گیر جهانی است.

او گفت: Covid-19 شیوع آوردن یک سری از تغییرات پیچیده به جهان است.

از یک طرف unilateralism, حمایت از تولیدات داخلی و قلدری بودند در حال افزایش است; برخی از کشورها و نیروهای مشتاق بودند “د-link” و “د-گروه” اخلال در همکاری های بین المللی در برابر این بیماری همه گیر و “…سعی کنید به تحریک ایدئولوژیک و اجتماعی رویارویی در نتیجه قرار دادن جهان در خطر است”.

او گفت مهم است برای حفظ صنعتی جهانی زنجیره تامین است.

چینی بیانیه ای گفت: روسیه و هند بصورتی پایدار و محکم حمایت multilateralism و multipolarisation و مدافع که روابط بین المللی باید بر اساس به طور کلی هنجارهای پذیرفته شده حقوق بین المللی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>