تنیس حرفه ای راه اندازی مجدد: آن را دوست دارم-همه خانمها در پالرمو یک بار Covid-19 کانون

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برای یک ورزش است که به طور طبیعی اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله گرفتن از بازیکنان برای بسیاری از قطعات در این زمینه از بازی و آن را جالب است که تنیس ساخته شده منفی ترین عناوین در این منجر به آن سر گیری در Covid-19 pandemic عصر.

به عنوان حرفه ای تنیس طول می کشد اولین گام در راه اندازی مجدد فرایند پس از چهار ماه وقفه با 31st, WTA پالرمو خانم باز شروع در روز دوشنبه (مقدماتی شروع شنبه) آن را به دنبال تزریق برخی از مقدار مورد نیاز مثبت با صاف و رفتار امن از هفته رویداد.

تعهد می افتد در Oliviero پالما, مسابقات, مدیر, به اطمینان حاصل شود که.

گرفتن تنیس در پای خود را در پالرمو پایتخت سیسیل است که هیچ وظیفه متوسط به خصوص با توجه به ایتالیا بود Covid-19 کانون در ماه های مارس و آوریل است. کل موارد فعال در این کشور را پس از کاهش یافته و به حدود 12000 از lakhs در ماه آوریل ، پالما پیش بینی کرده بود این هرگز هنگامی که در شک در مورد مسابقات پیش رفتن در این سال است.

“هنگامی که این مستند آغاز شده در ماه مارس, من ساخته شده برخی از محاسبات به دنبال در پکن و پالرمو که می تواند در نظر گرفته مشابه در جنبه های خاصی. آنچه که من تصور این بود که اگر این منحنی در پکن بود و مسطح پس از سه ماه قرنطینه چیزی مشابه اتفاق می افتد در پالرمو. پس از آن مردم ما را در سعی و کوشش بقیه نمیاد و تا کنون ما می توانیم در نظر سیسیل به Covid-رایگان. من تقریبا آن را درست حدس زده!” پالما گفت: در یک e-mail ،

خوش بینی اشتباه گرفته نمی تواند برای بی دقتی برای پالما است که به خوبی آگاه از هزینه حذف یک گارد. نواک جوکوویچ در آدریا تور نشان داد که با یک میزبان از بازیکنان از جمله جوکوویچ تست Covid-19 مثبت در ماه گذشته پس از بالکان نمایشگاه مسابقات نشان داد اندک توجه به مقررات ایمنی و فیزیکی فاصله. این حادثه ناگوار را تهدید به اخلال حرفه ای تنیس’ comeback پیشنهاد و پس از آن اثرات هنوز بازیکنان علنا بحث در مورد شروع مجدد تور بنابراین به زودی.

“من می بینم آدریا تور به عنوان یک شکست” پالما گفت. “این نشان دهنده عدم احترام به همه فداکاری بسیاری از مردم تا به حال انجام شده برای حفاظت از همه سلامت. اما آن را کمک کرد تا درک کنند که در حال حاضر هیچ چیز می تواند انجام شود اگر ما پایبند به قوانین است. ما در حال راه اندازی مجدد با خیال راحت و این همه که مهم است.”

به جرات میتوان گفت یکی نیست رفتن به بازیکنان مهمانی در پالرمو. اما همچنین نمی خواهد شاهد دیگر extreme—the ‘زیستی امن حباب’ کریکت فرمول یک MLS و NBA. پالرمو باز در حالی که استفاده از WTA پروتکل و ایتالیا مقررات ایمنی را به دنبال خواهد داشت وسط مسیر.

هیچ سخت ‘حباب’

WTA تورنمنت بین المللی—یک پله زیر WTA بالا برتر سطح—خاک رس دادگاه ملاقات را ببینید 32 تک بازیکنان و 16 دونفره جفت از همه در سراسر جهان. نیز وجود خواهد داشت 32 مقدماتی مبارزه برای چهار نقطه اصلی رسم کنید.

با توجه به پالما هر بازیکن و هر کس آینده در تماس با آنها آزمایش می شود در هنگام ورود قبل از مسابقات و هر چهار روز. اولین دسته از بازیکنان وارد پالرمو در روز یکشنبه.

برای نظارت بر این روند مسابقات به شکل یک ضد Covid تیم به رهبری آنتونیو Cascio, استاد بیماری های عفونی در دانشگاه پالرمو. “او می خواهد با کمک پروفسور فرانچسکو حیاتی که به تجزیه و تحلیل آزمون در دانشگاه آزمایشگاه. آزمون انجام خواهد شد در سایت در Sicilian دولت خدمات سلامت camper. اساسا ما باید بهترین متخصص که سیسیل که در یک محل مدیریت این بیماری همه گیر با موفقیت بزرگ را تامین می کنند” پالما گفت.

همه بازیکنان قرار داده می شود تا در یک هتل در نزدیکی اما بر خلاف اطفال در انگلستان-غرب هند سری تست آنها می توانند سرمایه گذاری. “آنها تمام خواهد شد اقامت در هتل همان جایی که دقیقترین اقدامات ایمنی مورد احترام هستند. اگر آنها با استفاده از همه به دلیل اقدامات آنها همچنین ممکن است یک تور از شهر اگر آنها مایل به از ویروس است که به سختی به گردش در اینجا. اما آن را تا به آنها” پالما گفت.

در کشور باشگاه زمان که میزبان مسابقات, چهار دادگاه استفاده خواهد شد برای مسابقات و 10 برای آموزش. تمام دادگاه های مناطق و سطوح است که بازیکنان می توانند در تماس با اغلب خواهد بود sanitised گفت پالما.

وجود خواهد داشت بیش از پنج خط داوران (استاندارد شماره هفت تا نه) و سه توپ بچه ها (استاندارد شماره شش) در همان زمان در دادگاه برای یک مسابقه. نه بچه ها از لحاظ فنی به عنوان تمام توپ بچه ها را باید به سن بالای 18. در حال حرکت به دور از هنجار در تنیس مدرن که در آن توپ بچه ها ارائه بازیکن با حوله بین نقاط در اینجا بازیکن باید به مدیریت خود حوله و همچنین به عنوان نوشیدنی و مواد غذایی است. “هر تماس باید اجتناب کرد” پالما گفت. “هدف این است که اجتناب از هر گونه خطر است.”

خوش آمدید, طرفداران

تا کنون بسیاری از وقایع بوده است بازی در پشت درهای بسته. پالرمو باز خواهد شد باز کردن دروازه های خود را 1,500-ظرفیت مرکز دادگاه به تماشاگران اگر چه تعداد خواهد بود محدود به 350. که شامل بازیکنان و کارکنان و طرفداران و کاهش تعداد عکاسان و روزنامه نگاران.

“ماموریت ما این است که به نشان می دهد که ما نه تنها می تواند به حالت عادی بازگشت اما این است که ما باید آن را انجام دهد. به منظور انجام این کار آن است که اجباری به استفاده از تمام احتیاطی که ما خوب می دانیم در این نقطه: اجتماعی فاصله (1m فاصله هر دو در کنار و با سایر ردیف), ماسک صورت تمیز کردن دست و اغلب ، دشمن هنوز هم وجود دارد و ما نمی توانیم, گیر افتاد, تعجب,” پالما گفت.

در این سال پالرمو باز است غیر منتظره ای غنی قرعه کشی با چهار جهان بالا-20 تک بازیکنان مشتاق به پایان خود صبر به رقابت بپردازند. بریتانیا 2019 باز فرانسوی نیمه نهایی یوهانا Konta (جهان شماره 14), 15-رتبه کرواتی پترا Martic, 2019 Roland Garros فینالیست کوتاه Vondrousova جمهوری چک (شماره 18) و یونان ماریا Sakkari (شماره 20) خواهد بود در نزاع است.

این مسابقات دچار شکست زمانی که بزرگترین آن جلب, جهان, شماره 2 سیمونا هالپ رومانیایی کشیده بیش از آخر هفته پس از ایتالیا تصمیم به اعمال قرنطینه در رفت و آمد مردم از رومانی و بلغارستان. اخرین تلاش ها برای متقاعد کردن Halep در مورد معافیت از این قانون برای ورزشکاران حرفه ای رفت و بیهوده می روم پالما “تلخ و عمیقا ناامید”.

که تلخی هر چند نمی ترش این مسابقات را حس افتخار و هیجان پیشرو تنیس حرفه ای’ از سرگیری شارژ در میان یک بیماری همه گیر. “من احساس می کنم یک حس شادی برای قادر بودن به میزبان این مسابقات برای اولین بار پس از Covid-19 (شکستن). من کار زیادی با صراحت و هیچ وقت به عصبی” پالما گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>