Priyanka پرسش بیش از بودجه پنل تشکیل شده برای نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن گجرات بازدید

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده: فوریه 22, 2020 7:54:23 pm

Donald Trump India visit, Trump India visit, US President India visit, US President Donald Trump, US President Donald Trump India visit, Priyanka Gandhi on Trump India visit, India news, Indian Express کنگره نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در ‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagrik Abhinandan برای samiti’ با یک تقلید مسخره امیز, تبلیغات رسمی خود را در توییتر مسئولیت رسیدگی به. (عکس)

کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra در شنبه پرسش های مطرح شده در بودجه از تشکیل کمیته نظارت بر برنامه های مختلف در طول جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احمدآباد بازدید در فوریه 24.

یه گزارش رسانه ها در توییتر او تعجب آنچه که دولت “پنهان تحت پوشش” کمیته.

“100 تومان کرور روپیه صرف شده در سفر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما این پول صرف شده را از طریق یک کمیته. اعضای این کمیته نمی دانم که آنها در حال اعضای آن است. استقلال حق دارند بدانند که وزارت به چه مقدار پول به کمیته ؟ چه دولت مخفی زیر پوشش کمیته” کنگره دبیر توییتی.

کنگره نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در ‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagrik Abhinandan برای samiti’ با یک تقلید مسخره امیز, تبلیغات رسمی خود را در توییتر مسئولیت رسیدگی به.

پوستر خواندن ‘استخدام شرکت” برای کار “تکان دادن در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”. همچنین گفت که خالی شد و 69 لاخ و پاداش خواهد بود “achche الدین”.

“69 لاخ خالی از 2 کرور وعده داده شده توسط مودی جی اعلام شده است. اعمال می شود در حال حاضر. عجله بسر می رسانید!” حزب گفت: در یک صدای جیر جیر.

در ضمن این کمیته به ریاست شهردار احمدآباد Bijal پاتل برگزار شد اولین جلسه خود در مدار خانه در احمدآباد در روز شنبه.

تشکیل کمیته برای اولین بار اعلام کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagarik Abhivadan برای samiti توسط وزارت امور خارجی سخنگوی Raveesh کومار کشیده شده بود توپخانه ضد هوایی از کنگره است.

کنگره سخنگوی Randeep Surjewala خواسته بود نارندرا نخست وزیر به توضیح است که همه در این برای samiti.

“عزیز P. M جذاب اخبار از @MEAIndia ! Pl دولت – 1. که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Abhinandan برای samiti? 2. هنگامی که دعوت به U. S, رئيس جمهور & پذیرفته می شود ؟ 3. به همین دلیل است که رئیس جمهور تهمت سپس گفت: شما قول داده اند که او را یک رویداد بزرگ با 7 میلیون نفر؟” Surjewala کرده ایم.

“چرا دولت گجرات سپس هزینه 120 کرور برای 3 ساعت رویداد سازمان یافته توسط ناشناخته Pvt نهاد? هند ارزش آن بازدید مقامات اما pl توجه داشته باشید – دیپلماسی جدی است دولت کسب و کار و یک سری از عکس-عملیات و مدیریت رویداد تاکتیک,” او اضافه شده است.

کنگره گفته بود مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید باید تبدیل به یک فرمت از ما, انتخابات ریاست جمهوری, اما عملکرد بتن نتایج جستجو برای هند است.

ضربه زدن به پشت, بی جی پی در روز شنبه گفت که برنده این دیدار خواهد بود یک لحظه نقطه عطفی در هند-روابط آمریکا و کنگره باید “شروع با افتخار در این کشور دستاوردهای”

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در BJP ستاد در اینجا پارتی سخنگوی Sambit Patra خواسته کنگره و چرا از آن ناراضی بود که این کشور در قد و قامت است که مطرح شده است.

“این یک جلسه از بزرگترین و قدیمی ترین دموکراسی و باید آن را جشن گرفته می شود,” او گفت:.

“وجود دارد که احزاب سیاسی باید در کنار هویت خود و فکر می کنم به عنوان یک ملت” او گفت:.

تردید در کنگره اعتراض به کمیته رئیس Bijal پاتل گفت: “چنین اتهامات بی پایه و اساس هستند.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>