غذای هندی سوزن سوزن شدن ذائقه و رفتن جریان اصلی در بریتانیا است که دیگر اخبار, اما روز چهارشنبه بریتانیا خدمت کرده بودند تصاویری جدید از شاهزاده ویلیامز ارائه ‘poppadoms’, نان, پیمانه نیم لیتری و غذاهای دیگر به مهمانان خود در کاخ کنزینگتون.

‘رفتن برای یک هندی’ محبوب است آخر هفته تمرین پس از جذب مقدار فراوان از پیمانه نیم لیتری بیشتر است بنابراین پس از یک خشن و بی ادب مسابقه فوتبال. پس از آن بود و نه عادی است که شاهزاده خدمت پیمانه نیم لیتری و ‘کاری’ به پیتر کروچ و دیگران در طول ضبط سابق انگلیس ستاره فوتبال پادکست در BBC5Live.

آنها به شوخی در مورد ‘کاری’ تحویل به کاخ توسط Uber راننده بود که frisked در گیتس به عنوان مواد غذایی به نظر می رسید به پایین و نه به خوبی. شاهزاده ساکن در عشق خود را برای فوتبال سلامت روحی و روانی و از دست دادن صبر و شکیبایی با کودکان خود را در طول مستند.

پرنس ویلیام که عنوان دوک کمبریج نیز رئیس فدراسیون فوتبال (FA). بخشی از پادکست ثبت شد قبل از این مستند اما نمیفهمد برجسته در گفتمان جدید در روز چهارشنبه به عنوان ورزش در Covid-secure شرایط آغاز می شود در انگلستان است.

پس از تبدیل شدن به یک پدر ویلیامز گفت: فوتبال تبدیل شده است خود را “آزادی” به خصوص زمانی که او نیاز به “بروید و در میان بچه های دیگر و اجازه دهید برخی از بخار فریاد یک بیت” شوخی که او نمی تواند سوء استفاده داور از او FA جمهور.

در میان blokey گفتگوی بورسی, ویلیام می گوید: “این (فوتبال) تبدیل شده است بسیار بیشتر مربوط به من و من به آن نیاز دارید. صحبت کردن در مورد فوتبال کمک می کند تا بسیاری…این دوره از زمان به ما اجازه داده است به تمام revalue چیز”.

“چیزی که در مورد مستند است که از آن شده است یک کمی از بیداری است که ما شاید نگاهی به زندگی ما کمی مسلم و گاهی اوقات وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در خارج وجود دارد که می توانید تلو تلو خوردن همه ما در هر زمان”.

“من فکر می کنم به خصوص در حال حاضر به عنوان یک پدر و مادر شروع می شود آن را به شما را نگاه کمی بیشتر به آینده در چه نوع از جهان ما در حال رفتن به دست به نسل های بعدی. شده است وجود دارد مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم – و شما همچنین می توانید مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم و همچنین چه نگرانی های من,” او اضافه می کند.

در چالش حفظ کودکان خود را سرگرم در طول مستند شاهزاده می گوید: “من پیدا کردم آن را بسیار, تست, تلاش برای نگه داشتن بچه ها درگیر و علاقه مند در برخی از مرتب کردن بر اساس کار می کنند. آن بوده است و جالب چند ماه”.

“من آموخته ام من صبر بسیار کوتاه تر از من فکر کردم آن بود. که احتمالا بزرگترین چشم بازکن برای من و همسرم فوق العاده صبر و شکیبایی است.”

یک حامی سرسخت استون ویلا ویلیامز نشان داد که او مجاز به کار با حساب توییتر از “دوک و دوشس کمبریج’ اما گفت که او نمی تواند نگه داشتن خود را در خرداد ماه سال 2019.

“آنها عمدا مرا دور از آن است. زمانی که لیورپول برنده است که حالت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در برابر بارسلونا (در مارس 2019) و من هم نگه دارید از چیزی که توییتر و فقط نوشته شده”.

“این شگفت انگیز بازی من دور منفجر شد ، این یکی از بهترین بازی های فوتبال من تا کنون دیده ام. من به طور کامل خارج از کنترل است. گفتم: ‘جیر که! آن را دریافت کند!'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de