پرنس هری, Meghan فاصله از کتاب های جدید در رویال شکاف

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شاهزاده هری و Meghan Markle, دوک و دوشس ساسکس در شنبه فاصله خود را از یک جدید غیر رسمی بیوگرافی, که ادعا می کند به افشای جزئیات پشت شکاف که دیدم چند قدم به عقب از سلطنتی بریتانیا مقدم در اوایل این سال است.

‘پیدا کردن آزادی” است که در حال serialised در “زمان” این آخر هفته ادعا کرده است که هری و مگان به سختی صحبت کردن به هری برادر پرنس ویلیام و همسرش کیت میدلتون در ماه مارس. همچنین ادعای دوستان Sussexes که در حال حاضر مستقر در کالیفرنیا با اشاره به برخی از مقامات کاخ باکینگهام به عنوان “vipers”.

“دوک و دوشس ساسکس بودند نه مصاحبه و نه کمک به پیدا کردن آزادی’,” سخنگوی هری و مگان گفت.

“این کتاب بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش” سخنگوی گفت.

این کتاب نویسندگان, امید Scobie و کارولین دیورند نوشتن در مورد یک فرهنگ از افزایش تنش میان دوک و دوشس ساسکس و دیگر اعضای خانواده سلطنتی در این منجر به سلطنتی تقسیم شد رسمی از آوریل 1.

آنها می گویند Sussexes احساس خود شکایت نمی شد جدی گرفته و معتقد بودند که دیگر خانواده سلطنتی بودند نشت داستان در مورد آنها به مطبوعات.

“وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از افراد مشغول به کار در کاخ آنها می تواند اعتماد” نویسندگان نوشتن. “یک زن و شوهر با اشاره به گارد قدیمی به عنوان “vipers’. در ضمن نا امید کاخ کارمند توصیف Sussexes تیم به عنوان ‘جیر جیر چرخ سوم” از کاخ.” در عصاره از کتاب های منتشر شده در روزنامه نویسندگان ادعا می کنند پرنس ویلیام صدمه دیده بود توسط داخلی خانواده سلطنتی امور عمومی ساخته شده بود.

“به عنوان Meghan قطره قطره یک دوست گفت در ماه مارس: ‘من داد تا تمام زندگی برای این خانواده است. من مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد. اما در اینجا ما هستند. این بسیار غم انگیز’,” کتاب یادداشت ها.

زندگینامه است که به طور رسمی منتشر شده در آگوست 11, است انتظار می رود برای به تصویر کشیدن هری و مگان به عنوان پیشگام نیروهای با توانایی نوسازی به سلطنت خنثی “خاکستری ” suits” در کاخ که آنها احساس می کنید شکست خورده برای حمایت از آنها را به عنوان به خوبی به عنوان یک دشمن مطبوعات تلخیص.

آن را پوشش بازیگر Meghan Markle ورود به عنوان شاهزاده هری را چند سال پیش و نمایشی حوادث پس تا کنون منجر به تصمیم خود را برای ایجاد یک زندگی جدید در آمریکا با پسر خود مورچه این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>