کشیش شکایت برای جلوگیری فدرال اعدام بیش از coronavirus خطر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ذن بودایی کشیش که یک روحانی مشاور به یکی از سه فدرال زندانیان محکوم به اعدام برنامه ریزی شده برای اجرا در این ماه طرح دعوی در دادگاه روز شنبه استدلال اداره زندانها قرار دادن او را در خطر ابتلا به کروناویروس در حال حرکت رو به جلو با اعدامها در سراسر کشور همه گیر.

دیل Hartkemeyer که می رود به نام مذهبی Seigen استدلال می کند که او می تواند با قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر اگر دولت فدرال درآمد حاصل از اجرای Wesley Persian Purkey به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 15, چون از قبل خود شرایط پزشکی از جمله مسائل تنفسی.

68 سال است که به درخواست یک قاضی فدرال به تاخیر Purkey اعدام تا coronavirus واکسن در دسترس است و یا وجود دارد گسترده موثر درمان.

Hartkemeyer گفت: در مدارک دادگاه او بازدید کرده Purkey ماهانه خود را به عنوان کشیش از ژانویه 2009 به او را با ارائه راهنمایی های معنوی و مشاوره.

“من خواسته بودن به غیر ممکن است تصمیم — نقض من اعتقادات مذهبی و یا خطر سلامت من و زندگی با حضور یک اعدام است که می تواند تبدیل به یک “سوپر-پخش’ رویداد برای Covid-19,” Hartkemeyer نوشت: در یک پست وبلاگ.

Purkey یک مذهبی بودایی یکی از چهار فدرال زندانیان برنامه ریزی شده بود به مرگ قرار داده در ماه های ژوئیه و اوت. دادستان کل ویلیام بر کارگردانی اداره فدرال زندانها به برنامه اعدامها پایان رسمی مهلت قانونی فدرال مجازات اعدام به عنوان موضوع فروکش از حوزه عمومی است.

بار تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده پنج اعدام مجموعه ای برای شروع در ماه دسامبر است اما برخی از زندانیان به چالش روش های جدید در دادگاه با این استدلال که دولت دور زدن روش های مناسب برای به اشتباه اجرا زندانیان به سرعت. اعدام شد, موکول ماه گذشته پس از یک دادگاه تجدید نظر انداخت پایین تر حکم دادگاه قرار داده است که این اعدامها در خود نگه دارد. این هفته دادگاه عالی حاضر برای جلوگیری از اعدام.

این اعدامها در حال برنامه ریزی برای از سرگیری این کشور هنوز مبارزه با عمده coronavirus همه گیر و تعدادی از زندانیان آلوده در زندان ها و زندان ها در سراسر ایالات متحده در حال نزدیک شدن به 50,000 سراسر کشور با توجه به داده های مربوط به مطبوعات و مارشال پروژه. اما مقامات فدرال باید اصرار داشت که اقدامات احتیاطی خواهد بود در محل قرار داده — از جمله درجه حرارت چک و نیاز به پوشیدن ماسک — و آنها موظف به حمل به جلو احکام اعمال شده در سیستم دادگاه.

فدرال سیستم زندان تلاش کرده است برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس پشت میله های زندان. از روز شنبه وجود دارد پنج تایید coronavirus موارد در USP Terre Haute زندان که در آن اعدام ها به جای برنامه ریزی شده. یک زندانی در آنجا درگذشت.

Hartkemeyer استدلال می کند که او باید در حال حاضر در اعدام به عنوان یک راهنمای معنوی برای Purkey و به ارائه “معنوی دلداری و محبت به او را در این زمان کمک به او رسیدن به صلح از ذهن او به عنوان برگ این زندگی است.”

“آن را حیاتی است که من وجود داشته باشد, به عنوان وس را کشیش برای اطمینان از این گذار مسالمت آمیز از زندگی به مرگ در طول وخیم ترین لحظه پریشانی — نهایی خود بحران — به عنوان او نشسته در آستانه مرگ,” او نوشت. “من شعار از پشت پلکسی گلاس مانع برای اطمینان از صلح خود را از ذهن در حالی که عبور و از طریق حضور فیزیکی در خدمت به عنوان یک یادآوری معنوی به وس از همه مذهبی درس من آموخته اند او را به عنوان او می گذرد از این زندگی. این وظیفه مقدس است.”

اما او استدلال می کند که به معنی به خطر انداختن زندگی خود را. اگر او نمی تواند وجود آن را “تشکیل یک مشکل تخطی از اصول مذهبی و روحانی تعهدات” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

“او در این موقعیت که در آن او را به تصمیم گیری بین انجام معنوی خود وظیفه و تلاش برای حضور در اعدام و بین حفاظت از خود و زندگی و سلامت و ایمنی گفت:” کاساندرا Stubbs مدیر مجازات اعدام پروژه در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که به نمایندگی از Hartkemeyer.

“مطلقا هیچ دلیلی برای انجام آن در حال حاضر در این بیماری همه گیر. این واقعا از نظر اخلاقی شنیع” Stubbs گفت.

Purkey وکلا هستند به طور جداگانه درخواست یک قاضی فدرال به توقف اعدام او با این استدلال که او نیست ذهنی مناسب اجرا شود چرا که او رنج می برد از “پیشرفت بیماری آلزایمر و بدتر شدن عملکرد شناختی.”

Purkey از لانسینگ, کانزاس به مرگ محکوم شد برای سال 1998 قتل 16 ساله جنیفر طولانی پس از برداشت او در کانزاس سیتی ، Purkey raped طولانی چاقو او را بارها و بارها و با استفاده از یک اره برقی به کاهش بدن خود را به قطعات. او سوخته باقی مانده است او را در یک شومینه و سپس ریخته خاکستر او را 200 مایل (322 کیلومتر) را در یک سپتیک برکه در ویکی غربی ویچیتا. او همچنین محکوم به استفاده از پنجه چکش برای کشتن یک زن 80 ساله, پیر, کانزاس, زن, مری اموزش عدل که دچار فلج اطفال.

Purkey تا به حال سابقه ترومای دوران کودکی بود که از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط اعضای خانواده و یک کشیش کاتولیک بود و مورد ضرب و شتم توسط دیگر اعضای خانواده گفت: لیز Vartkessian یک کاهش متخصص که کار کرده با Purkey تیم حقوقی و بازدید او ده ها بار در پنج سال گذشته است.

“در مورد او مملو از موارد که در آن او ابراز ندامت عمیق,” او گفت:

اما به تازگی Purkey سلامت روانی به طور جدی رو به وخامت گذاشته و به نقطه ای که او نمی باید استقامت برای بازدیدکننده داشته است خود را با تیم حقوقی و اغلب فراموش آمار و تاریخ, او گفت:. اصلاح افسران باید برای کمک به او در نوشتن یک برنامه به یاد داشته باشید بازدید خود با وکلای خود, او گفت:.

او همچنین دارای یک سابقه طولانی از پارانویا و توهم و معتقد است وزارت دادگستری در حال حرکت رو به جلو با اعدام او به دلیل بسیاری از شکایات و دعاوی او به ارمغان آورد در زندان حتی بیشتر شکست خورده اند Vartkessian گفت.

“این سخت است برای پیدا کردن هر گونه توضیح منطقی برای تلاش به مجموعه کسانی که اعدام تا به سرعت” Stubbs گفت: “به ویژه هنگامی که ما تا به حال نشده یک اعدام در 17 سال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>