‘خیلی مرده” سیمونا هالپ ادعا 20 عنوان شغلی دبی با پیروزی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سیمونا هالپ شکست النا Rybakina 3-6, 6-3, 7-6 (7/5) در روز شنبه به امن او 20th حرفه ای عنوان با پیروزی در دبی قهرمانی و ادعا کرد که او احساس “خیلی مرده”. جهان شماره دو از رومانی که او نیز موفق به کسب عنوان در دبی در سال 2015 مسجل او اولین جایزه پس از ویمبلدون در تابستان گذشته. “من عاشق بازی در اینجا من همه چیز را من تا به حال گفت:” Halep که شده بود 1-3 در مجموعه نهایی و در زمان پیروزی پس از بازگشت از یک مجموعه را برای سومین بازی پی در پی در دبی.

“در حال حاضر در واقع من خیلی مرده.” Rybakina, 20 که به افزایش 17 از 19 در رتبه بندی جدید در هفته آینده بازی چهارم نهایی از مسابقات پنج در سال 2020 داشتن برنده هوبارت جایزه در ماه گذشته در آستانه استرالیا باز می شود. “او یک بازیکن با استعداد,” Halep گفت: از حریف خود را که دارای یک WTA-پیشرو در 19 مسابقه برنده می شود.

“او جوان است و بسیاری از سال جلوتر از او.” Rybakina بود که فقط در داخل 200 بالا این زمان در سال گذشته در زمان تنگ نهایی مجموعه به یک تصمیم گیری tiebreaker زمانی که او را شکست Halep به عنوان دانه بالا خدمت برای پیروزی.

“من ممکن است کمی عصبی” Halep گفت. “من فقط نگه داشته و در تلاش برای مبارزه با هر توپ.

“من واقعا افتخار این هفته من فکر می کنم من بهترین است. من لذت بردن از هر بازی من بازی اینجا.”

Rybakina در زمان اوایل ابتکار عمل به دست آوردن یک 4-2 منجر شود اما تلاش برای نزدیک کردن باز کردن مجموعه.

قزاقستان تا به حال به صرفه جویی دو شکستن امتیاز به عنوان او در خدمت به مجموعه ای پیشرو 5-3.

20-year-old دو گسله در یک نقطه تنظیم در نهایت قبل از این ادعا ست سوم او فرصت پس از 38 دقیقه صرفه جویی در یک جفت از شکستن امتیاز.

Halep زده پشت در دوم برای شکستن 3-1 اما Rybakina پاسخ در هفتمین بازی با یک استراحت قبل از از دست دادن خدمت دوباره به دنباله 3-5 پس از سه محور شکستن امتیاز.

Halep مربع بازی در یک مجموعه هر یک از Rybakina را پشت دست ضربه زدن خطا در یک بازی بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>