رئیس جمهور تهمت سفارشات ‘افزایش’ از فدرال آمريکا به جرم و جنایت-آمار شهرهای آمریکا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه اعلام کرد یک “موج” در استقرار فدرال مأموران اجرای قانون به شهرستانها بیشتر حکومت دموکرات با تلاش فزاینده موارد جرایم خشونت آمیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و پیش بینی شده خود را به عنوان یک “نظم و قانون” رئیس جمهور و تلاش در پای صندوقهای رای در برابر خود presumptive دموکراتیک رقیب جو بایدن او افتاده است پشت در به تصویر کشیدن یک گریم ترسناک و وضعیت بی قانونی که او متعهد به پرداختن.

“این داد و بیداد خشونت شوک وجدان ملت ما و ما را نه ایستاده و به تماشای آن اتفاق می افتد; نمی توانید انجام دهید که” رئیس جمهور تهمت و گفت: در کاخ سفید به رویداد همراه با بالا فدرال اجرای قانون مقامات از جمله دادستان کل ویلیام Barr اقدام رئیس امنیت داخلی چاد گرگ و FBI مدیر کریستوفر Wray.

“امروز من اعلام افزایش فدرال اجرای قانون را به جوامع آمریکایی گرفتار جرم و جنایت خشونت آمیز.

در شهر نیویورک بیش از 300 نفر به ضرب گلوله کشته شدند در ماه گذشته به تنهایی او گفت که یک 277% — “حداقل” — افزایش بیش از همان نقطه از یک سال پیش. قتل باید مشخصی 27 درصد در فیلادلفیا و 94 درصد در مینیاپولیس در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019.

“شاید هیچ شهروندان رنج می برد بیشتر از تهدید و جنایت خشونت آمیز از مردم فوق العاده از شیکاگو — یک شهرستان من می دانم که بسیار خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

شیکاگو خواهد بود که اولین دریافت کننده اضافی فدرال اجرای پرسنل تحت “موج” که در حال وقوع است به عنوان بخشی از وزارت دادگستری به تازگی راه اندازی “عملیات افسانه است. دیگر به نقل از هدفمند شامل پورتلند اورگان که در آن ماموران فدرال در حال حاضر در زمین برای محافظت از فدرال از خواص ضد نژادپرستی تظاهرات (اما افزایش است که در مورد اعتراضات اما افزایش جرایم خشونت آمیز); و Albuquerque, New Mexico.

شیکاگو مقامات گفته اند که آنها استقبال فدرال کمک کند اما هشدار داد در برابر ماموران فدرال عامل خود به خود و نه تحت هدایت مقامات محلی است.

اما شهردار نیویورک بود بیشتر رک. “روشن است که رئیس جمهور پیشنهاد اقدامات تهدیدی برای امنیت نیروهای جدید حقوق از نیویورک و اصول اساسی کشور ما قانون اساسی” شهردار, بیل د Blasio نوشت: در نامه ای به دادستان کل Barr.

دو روز پیش پورتلند شهردار تد ویلر به نام برای ماموران فدرال را ترک کنند. “آنها نمی خواستم اینجا. ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما می خواهیم آنها را به ترک” او با سی ان ان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>