رئیس جمهور تهمت پیاپی حزب جمهوری خواه نامزدی با جمعه اولیه برنده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مسجل حزب جمهوری خواه نامزدی, فراتر لازم نماینده آستانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال تنها نشانه مخالفت در حال حاضر بیش از 1,276 نمایندگان مورد نیاز پس از پیروزی روز سه شنبه فلوریدا و ایلینوی مقدماتی با توجه به آسوشیتد پرس’ نماینده دفعات مشاهده شده است.

که باعث می شود برگ برنده بی چون و چرای جمهوری خواه به عنوان نامزد دموکرات ها همچنان به دستمزد یک رقابت اصلی مسابقه بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

این اولین نماینده تقویم اجازه می دهد یک جمهوری خواه به پرچ نامزدی.

“این نشان می دهد که شور و شوق پشت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد که متحد جمهوری خواهان پشت سر رئیس جمهور تهمت و چگونه شدید خود را برای حمایت از او است” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh که اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن است ضبط مجموعه برگه رای حتی در حد بلامنازع مسابقات.

“اوباما و رئیس جمهور تهمت حامیان شده اند فقط خارش به درگیر شدن در این فرایند است که به پایان خواهد رسید با انتخاب مجدد در ماه نوامبر” Murtaugh گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال 1,141 نمایندگان به روز سه شنبه فلوریدا و ایلینوی مقدماتی (آریزونا بود و نه برگزاری یک جمهوری خواه اولیه) و او نیاز به 135 بیشتر به نفع خود. این برنده در فلوریدا و ایلینوی بزرگ بود چرا که خود را در مقدماتی اعطا همه نمایندگان به برنده.

بدون در نظر گرفتن منظور از مسابقه تماس مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در نظر گرفته شده و اعتباری فلوریدا برای قرار دادن او را بر بالای آن را به عنوان تلاش برای برجسته کردن یک دولت است که بسیار مهم بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی و به احتمال زیاد مورد نیاز به او را به نفع خود دوباره در سال 2020 است.

رئیس جمهور جمع شده بود اما یکی از در دسترس نمایندگان این اولیه در فصل سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش برنده یک نماینده در آیووا قفقاز.

که تنهاست جوش نماینده هم اکنون می توانید رای خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او تنها نامزد, نامزد, با توجه به قوانین ایران.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دوباره نامزدی آمد بسیار سریع تر از در سال 2016 زمانی که او در گذشت سحر و جادو تعداد در اواخر ماه مه در داکوتای شمالی. مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شده این مناسبت با یک کنفرانس خبری در بیسمارک که در طی آن او را تکان داد دست در دست دو نمایندگان که انجام شده بود او را بیش از آستانه.

علاوه بر این فقدان بزرگ نام مخالفان مغلوب ساختن پیشی جستن توسط آمار تغییرات قوانین در این جمهوری خواه نامزدی فرایند است که کاخ سفید تا به حال به شدت تحت فشار قرار دادند از جمله لغو مقدماتی و قفقاز مدتها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس بالاتر از آستانه به نمایندگان و بیشتر winner-take-all مسابقات.

“قوانین بهینه سازی در تعداد زیادی از کشورها به آن را بسیار سخت تر برای هم-rans برای نامزدی برای رقابت در هر راه” گفت: نماینده متخصص و دانشمند علوم سیاسی جاش پوتنام از Frontloading HQ.

اما آن را نیز “صحبت می کند به چیزی است که ما به نوعی می دانست که رفتن به این” پوتنام گفت. “حزب حداقل مردمی امید بستن به نوبه خود برای رای دادن بودند و وحدت خود را پشت سر رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت محبوب در درون حزب جمهوری خواه وجود خود را به طور کلی کم کار تصویب اعداد و مبارزات انتخاباتی خود شده است در انتخابات عمومی حالت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن زمینه برای انتخاب مجدد در ماه ژانویه 2017.

نتایج آمده است که بایدن و ساندرز ادامه مبارزه خود را برای نامزدی حزب دموکرات با وجود بایدن را فرمانده منجر شود.

در حالی که تامین امنیت نامزدی قبل از نهایی دموکرات رقیب “در زمان به طور منظم می تواند مناسب و معقول استفاده” برای مغلوب ساختن پیشی جستن, رمان coronavirus همه گیر است که طرح میتوانست زندگی آمریکایی می تواند تغییر که پوتنام گفت.

تهمت دیگر نمی تواند نگه امضا تظاهرات انبوه که سوخت مبارزات انتخاباتی خود و اقتصاد است که در حال حاضر در سقوط آزاد. اما Murtaugh استدلال کرد تیم خود را بهتر مجهز تر از دموکرات ها’ به صورت مجازی کمپین با تشکر از اطلاعات استفاده سوخت در بخش, اما سال ارزش تظاهرات که در خدمت به عنوان رای دهندگان جمع آوری اطلاعات نیروگاهی.

“مقدار کار است که ما می توانید انجام دهید دیجیتالی و عملا نمی توان همسان با طرف دیگر” Murtaugh گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>