رئیس جمهور رام نات Kovind می پذیرد اعتبار 7 نمایندگان از طریق ویدئو-confere…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

فصل جدید دیجیتال در هند افتتاح شد در Rashtrapati Bhavan در روز پنج شنبه زمانی که رئیس جمهور Ram, Nath Kovind شد اولین عنوانی رئیس دولت برای دریافت و پذیرش دیپلماتیک اعتبار هفت خارجی فرستاده دیجیتالی.

استادانه درست شده, مراسم, برای, ارائه, از, اعتبار, تا به حال به برش های کوتاه به عنوان Covid-19 محدودیت هستند بصورتی پایدار و محکم در جای خود و رئیس جمهور Kovind به حداقل رساندن درگیری فیزیکی خود را. “اما آن را احساس شد لازم به انجام اعتبار ارائه آنلاین آن را به عنوان یک بخش حیاتی از دیپلماتیک فرهنگ است که نباید نادیده گرفته گفت:” یک مقام ارشد Rashtrapati Bhavan.

سفیر کره شمالی, سنگال ساحل عاج همراه با مأموران عالی رتبه از ترینیداد و توباگو, موریس استرالیا و رواندا آمد در بلوک جنوب و ایستاده در مقابل یک صفحه نمایش بزرگ یک به یک است. بر روی صفحه نمایش جمهور Kovind به نظر می رسد برای استقبال از آنها حتی به عنوان فاصله بین بلوک جنوب و Rashtrapati Bhavan است و نه حتی 200 متر است.

منشی (غرب) از وزارت امور خارجی Vikas Bernhardt شد و در حال حاضر همراه با نمایندگان در طول مراسم.

این شد اولین دسته از نمایندگان ارائه شده که اعتبار خود را پس از Covid-19 همه گیر جاروب هند منجر به یک مستند در سراسر کشور از مارس 25.

“این نمایندگان خواندن نامه های خود را از اعتبار و رئیس جمهور پذیرفته شده آنها را بر روی صفحه تلویزیون. آنها همچنین راننده سرشونو تکون دادن در رئیس جمهور طبق پروتکل و برخی از نمایندگان حتی دعوت رئیس جمهور به نمایندگی از رئیس دولت برای بازدید از کشور خود. رئیس جمهور آنها را پذیرفته و در پایان او تحویل یک سخنرانی کوتاه استقبال از آنها در هند و همچنین ذکر شد که کشور ما در حال مبارزه در برابر Covid گفت:” یک مقام رسمی.

ارائه پروتکل شامل یک برنامه ریزی دقیق با قوانین سختگیرانه و آیین های استادانه درست شده. در طول زمان عادی فرستاده خواهد آمد به Rashtrapati Bhavan همراه با یک مقام وزارت خارجه. او را به یک صندلی خاص در ماشین و همراه با پروتکل افسر خواهد بود در کنار او نشسته. هر یک از ماموریت دیپلماتیک می توانید با ارسال یک شماره خاص از مردم برای مراسم و زمانی که سفیر می رسد در جلوخان از Rashtrapati Bhavan فرمانده گارد ریاست جمهوری خواهد او خوش آمدید.

نیز وجود دارد یک گارد افتخار ایستاده در وسط قوس ورودی اصلی در حالی که پلیس باند را بازی سرود ملی این کشور از سفیر. سپس او را وارد سالن مراسم و نشستن دو متر دورتر از رئیس جمهور. با توجه به تاسیس پروتکل سفیر نیست لرزش دست و یا ارز هر یک از کلمات با رئیس جمهور اما تنها باعث می شود کمی تعظیم به رئیس جمهوری.

در حالی که تمام این ترتیبات می تواند انجام شود با توجه به Covid-19 محدودیت هند را شروع و یک آغاز جدید در چه برخی از مقامات به نام “دیپلماسی دیجیتال”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>