رئیس جمهور امانوئل پاکسازی می گوید فرانسه رو coronavirus ‘اپیدمی’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در روز پنج شنبه گفت که فرانسه در حال آماده شدن برای یک جهش در تعداد coronavirus موارد اضافه کرد “ما در حال رفتن به باید برای مقابله با آن را به عنوان بهترین ما می توانیم.” “ما با یک بحران روبرو هستند یک بیماری همه گیر است که در حال آمدن است” پاکسازی گفت: در حالی که بازدید کارکنان در لا Pitie-Salpetriere بیمارستان در پاریس که در آن برای اولین بار, فرانسوی, فرد حامل جدید کروناویروس درگذشت سه شنبه.

“ما می دانیم که ما تنها در آغاز… ما در حال رفتن به سعی کنید با همه ما مراقبان را به حق تصمیم گیری” پاکسازی گفت: در کنار وزیر بهداشت Olivier Veran.

“شما تا به حال یک مورد در اینجا… من می دانم که این را تحت تاثیر قرار بسیاری از تیم های خود را,” او گفت: حمایت برای مقابله با بحران “صادقانه” به طوری که اقدامات می تواند گرفته شود “آرامش”.

فرانسه در گزارش 18 مورد تا کنون و مرگ دو نفر از جمله یک زن 80 ساله چینی توریستی که اولین قربانی این ویروس گزارش شده در خارج از آسیا است.

دوم 60-سال-معلم یک مورد که نگران مقامات زیرا او نه سفر به شیوع کانون.

55 سال و مرد از همان منطقه به عنوان معلم که نیز تا به حال به سفر نمی شیوع منطقه نیز به بیمارستان منتقل شد با این ویروس و تحقیقات در راه به سعی کنید برای پیدا کردن منبع عفونت در خاک فرانسه.

بیش از 2700 نفر در سراسر جهان به درگذشت COVID-19 تا کنون و تقریبا 80,000 آلوده شده اند به طور عمده در چین است.

دولت فرانسه خواسته است تا شهروندان از بازگشت از ایتالیا لمباردی و ونتو مناطق برای جلوگیری از “غیر ضروری گردش” و نگه داشتن فرزندان خود را از مدرسه به خانه.

همان توصیه های صادر شده برای مردم از بازگشت از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ ماکائو و سنگاپور و کره جنوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>