رئیس جمهور اهدا تومان 20 lakh به ارتش بیمارستان برای خرید تجهیزات برای مبارزه با Covid-…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان یک ادای احترام به سربازانی که مبارزه در جنگ کارگیل رئیس جمهور رام نات Kovind در یکشنبه اهدا تومان 20 lakh به بیمارستان ارتش در اینجا به خرید تجهیزات است که کمک خواهد کرد که پزشکان و امدادگران مبارزه با Covid-19 موثر است.

سهم از رئیس جمهور خواهد شد مورد استفاده برای تهیه واحدهای PAPR (طراحی تصفیه هوا تنفسی) که دولت از هنر تجهیزات برای فعال کردن حرفه ای پزشکی تنفس در طول جراحی و محافظت از آنها را از عفونت یک اطلاعیه رسمی گفت.

این خدمت را به علت بزرگتر از بيماران مراقبت و حفاظت به آن دسته از رزمندگان که در حال مبارزه نامرئی دشمن آن را گفت.

“به عنوان یک ادای احترام به سربازانی که شجاعانه مبارزه و جانفشانی در جنگ کارگیل رئیس جمهور هند, Ram, Nath Kovind امروز ارائه یک چک تومان 20 lakh به بیمارستان ارتش (تحقیق و ارجاع) دهلی نو به خرید تجهیزات است که کمک خواهد کرد که پزشکان و امدادگران برای مبارزه با Covid-19 همه گیر به طور موثر” در این بیانیه گفت. یک شنبه 21 مین سالگرد پیروزی در هند بیش پاکستان در جنگ کارگیل. روز مشاهده شده است به عنوان “کارگل Vijay Diwas’.

رئیس جمهور سهم به بیمارستان ارتش ساخته شده است ممکن است با توجه به ورزش به economise هزینه در Rashtrapati Bhavan بیانیه گفت.

رئیس جمهور قبلا صادر شده جهت کاهش هزینه های شروع کشت از اقدامات. “به عنوان یک عاقبت به این ابتکار او قبلا معوق پیشنهاد برای خرید یک لیموزین که برای استفاده در مواقع تشریفات” بیانیه صادر شده توسط Rashtrapati Bhavan گفت.

در نقش خود به عنوان فرمانده عالی نیروهای مسلح و رئیس جمهور حرکت را تقویت روحیه مقدم Covid رزمندگان ارتش بیمارستان آن را گفت.

“آن خواهد شد یک راه طولانی در ارائه ایمن محیط مساعد برای آنها به طوری که آنها می توانید به بهترین توانایی خود را. همچنین امیدوار است که این حرکت الهام بخش مردم و سازمان ها به economise هزینه و استفاده از پس انداز به کمک و حمایت ما Covid رزمندگان” بیانیه ای گفت:. بیمارستان ارتش (تحقیق و ارجاع) است apex مراقبت های پزشکی مرکز برای نیروهای مسلح هند است.

Officiating فرمانده کلی عمده Sarat Chandra داش نیز یکی از شرکت کنندگان در “OP ویجی” که برای او اهدا شد Yudh Seva مدال آن گفت. در 26 جولای 1999 ارتش هند اعلام کرده بود موفق اوج “عملیات ویجی” اعلام پیروزی بر پاکستان پس از نزدیک به سه ماه جنگ در یخی ارتفاعات کرگیل. این کشور از دست داده و بیش از 500 سرباز در جنگ.

“در وضعیت غالب آن پزشکان و پرستاران و پیراپزشکی کارکنان خستگی ناپذیر کار دور ساعت و ارائه بالاترین کیفیت مراقبت های پزشکی در معرض خطر بزرگ برای خود زندگی” به Rashtrapati Bhavan گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>