حفظ, حفظ هند تنوع زیستی می گوید PM مودی در Mann ki Baat

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 23, 2020 2:15:01 pm

prime minister narendra modi, modi on mann ki baat, mann ko baat, indias climate conservation, indias bodiversity, india news, indian express news ,Mann Ki Baat, Prime Minister Narendra Modi, PM Modi Mann Ki Baat, Mann Ki Baat PM Modi, Mann Ki Baat today, Mann Ki Baat program, Mann Ki Baat radio program, India news, Indian Express نخست وزیر نارندرا مودی در اخیر خود “Mann Ki Baat” صحبت در مورد نیاز مبرم برای حفظ هند تنوع زیستی. (PTI/فایل)

توصیف زیستی از هند به عنوان “منحصر به فرد گنج” برای کل بشریت نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه خواست مردم برای حفظ و حفاظت از آن است.

پرداختن ماهانه خود را ‘Mann ki Baat’ رادیو و آدرس و نخست وزیر با اشاره به تامیل شاعره Avvaiyar به خانه درایو خود را نقطه.

“آنچه ما می دانیم این است که فقط تعداد انگشت شماری از شن و ماسه. چه ما نمی دانیم این است که مانند یک جهان را در خود دارد,” او گفت: به نقل از او.

مشابه در مورد تنوع زیستی این کشور, نخست وزیر اشاره کرد.

“بیشتر از شما می دانید, بیشتر شما متوجه بزرگی از آنچه که شما نمی دانید. تنوع زیستی ما بیش از حد منحصر به فرد گنج برای کل بشریت. ما باید برای حفظ آن حفظ آن و کاوش بیشتر,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>