آماده برای اجرای 300 قطار روزانه برای مهاجران: Goyal

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راه آهن هند است تا بشود به اجرای 300 قطار یک روز به کشتی رشته کارگران مهاجر به زادگاه و راه آهن و وزیر Piyush Goyal گفت: روز یکشنبه در حالی که همچنین توسل به متحده به سطح شیب دار تا تلاش برای اطمینان حاصل شود که کارگران در رسیدن به مقصد خود در سراسر کشور در آینده سه-چهار روز.

با توجه به وزارت راه آهن زد تا شنبه در مجموع 364 Shramik قطار ویژه. از f 90 برنامه ریزی شده در شنبه 64 در حال حاضر در حمل و نقل تا پر کردن از این گزارش. تا کنون راه آهن تقبل قایق از آب عبور از 450.000 مسافران است.

“به هر جهت از Hon’ble PM, Narendra Modi, ji راه آهن به طور کامل بشود به اجرای 300 Shramik قطار ویژه هر روز در اطلاع کوتاه پس از شش روز” Goyal توییتی.

“من به تمام درخواست تجدید نظر ایالات متحده برای دادن اجازه به تخلیه و بازگشت خود را در رشته مهاجران به طوری که ما می توانید همه آنها را به بازگشت به خانه های خود در 3-4 روز آینده خود را,” او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

Shramik قطار ویژه آغاز شد که در تاریخ 1 مه موظف هستند برای یک مقصد بدون توقف. معمولا آنها باید 24 مربیان با هر یک حامل یک کمی بیش از 50 مسافر در محل از کل ظرفیت 72 نظر گرفتن تعداد کل مسافران در قطار به تا 1200. این به این معنی 300 قطار در روز برای چهار روز آینده خواهد بود قادر به حمل بیش از 1.4 میلیون مسافر است.

این Shramik ویژه قطار در حال اجرا تنها پس از موافقت شده است می گوید که در حال ارسال مسافران به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که آنها را دریافت و این وزارت گفت. در اوایل دستورالعمل مرکز خواسته هر دو طرف به منظور هماهنگی برای حمل و نقل کارگران مهاجر که در گیر در سراسر هند با توجه به ادامه مستند باعث coronavirus بیماری است.

با توجه به متحده تخمین می زند در 30 آوریل حدود 10 میلیون نفر از کارگران گرفتار شده بودند در سراسر کشور; بسیاری از آنها تلاش پس از از دست دادن شغل خود را در پی این مستند. کارشناسان نیز با اشاره به اینکه تعداد رشته مهاجران می تواند بیشتر از دولت مرکزی را تخمین می زند حتی اگر چند تن از آنها در حال حاضر به خانه های خود توسط اتوبوس های خاص و این قطار.

در هفته اول آوریل به وضعیت گزارش های ارائه شده توسط مرکز به دیوان عالی کشور گفت: کمی بیش از یک میلیون مهاجر و دیگران قرار گرفت در 26,476 امداد و فعال پناهگاه اردوگاه در سراسر کشور است. از آنها 630,000 بودند در اردوگاه دولت و بقیه در آن اجرا شده توسط سازمان های غیر دولتی.

“برآورد توسط راه آهن وزیر بر این رقم حدود 600,000 مهاجران در دولت امدادی در اردوگاه های…با این حال تخمین زده می شود که حدود 60-65 میلیون ایالتی کارگران مهاجر. حتی اگر فرض کنیم که تنها 50 درصد از آنها را می خواهید به سفر به عقب و سپس تعدادی از قطار در حال پیشنهاد کافی نیست” گفت: content marketing Narayanan, استادیار, Azim Premji دانشگاه.

با توجه به راه آهن, وزارت, تعداد 287 قطار به مقصد در سراسر 11 متحده — آندرا پرادش (1 آموزش) بیهار (87 قطار) هیماچال پرادش (1 آموزش), Jharkhand (16 قطار), Madhya Pradesh (24 قطار) ماهاراشترا (3 آموزش), Odisha (20 قطار) راجستان (4 آموزش), Telangana (2 قطار), Uttar Pradesh (127 قطار), West Bengal (2 قطار). این قطار را ترک کرده اند از ایالات مانند گجرات, Maharashtra, آندرا پرادش, Haryana, Karnataka, کرالا, Punjab راجستان و Telangana.

اوتار پرادش و بیهار گرفته اند در حداکثر تعداد مهاجران با بیش از 80 ، 000 نفر در هر طبق داخلی راه آهن و وزارت اطلاعات. آنها به دنبال Madhya Pradesh و Jharkhand.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>