آماده ‘مدرج طرح’ برای باز کردن مناطق که به COVID-19 نقاط: ساعت مودی به وزرای

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 6, 2020 6:08:55 pm

Coronavirus, Coronavirus latest updates, Coronavirus lockdowm, plan to lift lockdown, lift lockdown after April 14, PM Modi, PM Modi ministers interaction, indian express ساعت مودی گفت: دولت باید در جنگ-جای پا برای کاهش COVID-19 و تاثیر آن بر اقتصاد است. (فایل)

به عنوان هند وارد 13th بعد از آن 21-day مستند های اعمال شده برای جلوگیری از coronavirus نخست وزیر نارندرا دوشنبه خواسته اتحادیه وزیران برای آماده سازی یک “مدرج طرح” به آرامی باز کردن مناطق است که نه به عنوان نقاط مهم از COVID-19 بیماری همه گیر.

نخست وزیر ریاست جلسه شورای وزیران از طریق ویدئو کنفرانس.

در COVID-19 و تاثیر آن بر اقتصاد PM مودی گفت که دولت باید در جنگ-جای پا برای کاهش اثرات اضافه کرد که وزارتخانه باید آماده تداوم کسب و کار طرح با توجه به بیانیه رسمی به نقل از PTI. “او اشاره کرد که مدرج طرح به آرامی باز بخش که در آن نقاط مهم نیست موجود باید ساخته شود” بیانیه ای گفت:.

بیش از 80 درصد از مجموع مثبت COVID-19 نفر در این کشور شده اند ترسیم 62 مناطق. منابع دولتی می گویند محدودیت هستند به احتمال زیاد برای ادامه در این مناطق پس از در سراسر کشور مستند به پایان می رسد در تاریخ 14 آوریل.

قبل از این هم نخست وزیر در طول یک تعامل با رئیس وزرای هفته گذشته تا به حال از آنها خواست تا به “تدوین مشترک استراتژی خروج برای اطمینان مبهوت دوباره ظهور از مردم هنگامی که این مستند به پایان می رسد”.

مودی پیشنهاد کرده بود که چند روز می تواند اختصاص داده شده برای وسایل نقلیه روز دیگر برای دوچرخه سواران که کمتر مردم باید در دفاتر. او گفت: رئیس وزرای که این کشور ممکن است نیاز به اجرای اجتماعی فاصله حداقل تا دیوالی.

یکی از نگرانی های مقامات این است که یک بار مستند برداشته شده است وجود دارد می تواند یک افزایش ناگهانی مردم در جاده ها قرار دادن زباله های اخیر اجتماعی فاصله گرفته است.

در درون دولت مرکزی “محدود مستند” برنامه به نظر می رسد برای به دست آوردن زمین. اما چه اشکال این “محدودیت” را بستگی به یک میزبان از عوامل کلیدی بودن میزان و ماهیت گسترش coronavirus. یک نظر در حال حاضر در درون دولت به نظر می رسد که در حالی که آن ممکن است ممکن است برای رسیدن به یک صفر-جدید-صورت وضعیت مارس 14 بهترین گزینه خواهد بود به تمرکز خاص “جیب” برای جلوگیری از گسترش.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>