شیو سنا روز دوشنبه گفت: در جریان آماده سازی برای خیلی انتظار دیدار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بازتابی از “برده ذهنیت” از سرخپوستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن هند سفر است مانند بازدید از یک “پادشاه” (امپراتور) یک سرمقاله در سنا سخنگوی ‘Saamana’ گفت.

در نظر گرفتن یک حفاری در ساخت یک دیوار در یک طرح با داشتن چندین زاغه سازه در احمدآباد پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید وجود دارد سنا گفت: رئیس جمهور ایالات متحده سفر خواهد نه از توقف سقوط روپیه ارزش در بازار فارکس و نه پیشنهاد بهبود به آن (زاغه نشينان) پشت دیوار.

“قبل از استقلال بریتانیا پادشاه یا ملکه استفاده می شود برای بازدید از یکی از خود را برده کشورها مانند هند است. این نوع از فرآورده ها در رفتن از پول مالیات دهندگان را برای ورود مغلوب ساختن پیشی جستن است و شبیه به آن است. این نشان دهنده طرز فکر برده از سرخپوستان” را گفت.

در سنا نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در نارندرا نخست وزیر بیش از احمدآباد شهری شرکت (AMC) حرکت به ساخت دیوار در یک طرح به “مخفی کردن زاغه نشین” در مسیر که از طریق آن مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان خواهد منتقل می کند.

“نخست وزیر ایندیرا گاندی تا به حال یک بار با توجه به شعار ‘Garibi Hatao که تمسخر بود برای یک زمان طولانی. به نظر می رسد در حال حاضر مودی طرح ‘Garibi chupao’ (پنهان کردن فقر),” مراتی انتشار گفت.

وجود دارد هر گونه مالی تخصیص برای یک دیوار ساخته شده در احمدآباد? است ما می رویم به ارائه وام به هند برای ساخت دیوار در سراسر کشور ؟ آن را تعجب.

“ما شنیده مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به در احمدآباد برای تنها سه ساعت اما دیوار ساخت و ساز هزینه شده است تقریبا 100 تومان کرور روپیه به دولت مستوفی” آن را گفت.

آن است که اساسا یک توافق سیاسی بین نخست وزیر مودی و رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به سنا ادعا کرد.

سال گذشته ‘پرونده مودی!’ (یک مگا رویداد به طور مشترک خطاب به نخست وزیر و تهمت) برگزار شد و در آن اشاره کرد.

مشابه برنامه “Kem Chho مغلوب ساختن پیشی جستن” (Gujarati بیان برای چگونه شما تهمت) بوده و در حال حاضر سازمان یافته (در احمدآباد) پیش از انتخابات آمریکا عمدتا به دلیل تعداد قابل ملاحظه ای از گجراتی مردم زندگی در امریکا, شیو سنا ادعا کرد.

“اما این سفر رئیس جمهور تهمت است نه برای جلوگیری از سقوط بیشتر از روپیه در بازار فارکس و نه پیشنهاد بهبود به کسانی که پشت دیوار (ساخته شده در مقابل زاغه در احمدآباد) ،

به سنا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “نه کسی که بسیار عاقلانه و یا یک سیاستمدار یا کسی که مراقبت برای تمام جهان” اما او با احترام رفتار شود به عنوان او نشان دهنده توانا ما.

“گاهی اوقات شما باید برای درمان کسی که با احترام به خود کارها انجام می شود” این پکتیا میباشد.

AMC در روز جمعه گفت: ساخت دیوار در اطراف چهار پا در ارتفاع تصویب شد خیلی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گجرات دیدار نهایی شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای دیدار مودی صفحه اصلی ایالت گجرات در فوریه 24.

او را به بازدید از معروف Sabarmati آشرام در احمدآباد و در یک roadshow با مودی. پس از آن که رهبران دو کشور را افتتاح جدید ورزشگاه کریکت در Motera و آدرس یک جمع وجود دارد و انتظار می رود مخاطبان از بیش از یک لاخ مردم است.

در حالی که آن را در اوایل این باورند که این برنامه خواهد بود به نام “Kem Chho مغلوب ساختن پیشی جستن’ به احمدآباد شهری شرکت روز یکشنبه توییتی یک سری از پوستر تایید است که این رویداد در حال حاضر تعمید به عنوان “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ ظاهرا به آن پان هند تجدید نظر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de