لیگ برتر: برونو فرناندز دو هدایت منچستر یونایتد 3-0 به نفع خود در ب…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برونو فرناندز دربسته در محیط عملکرد خوب فردی با دو گل و ماسون گرین اضافه شده دیگر به منچستر یونایتد 3-0 برنده در برایتون و هاو آلبیون در لیگ برتر در روز سه شنبه به ماندن در شکار برای یک-یک به پایان برسد. داشتن کشیده خود شکست نخورده اجرا در تمام مسابقات به 15 بازی ایالات صعود به مکان پنجم در 52 امتیاز از 32 بازی دو تا پشت چهارم قرار می گیرد چلسی که یک بازی در دست و پیش از ولورهمپتون واندررز در هدف تفاوت دارد.

نتیجه و عملکرد خوشحال مدیر اوله گونار Solskjaer که در ستایش تیم خود را پس از ایالات جشن اول خود را در لیگ پیروزی در برایتون سال 1982 است.

“این یک شادی به تماشای آنها را هنگامی که شما آنها را ابراز مانند این که” نروژ به بی بی سی گفت.

“اعتماد به نفس می آید از اجرای برنامه و دانستن آنها انجام داده ایم که همه چیز درست پیشرو در به راه اندازی مجدد. آنها سخت کار می کرد در طول مستند و ما می دانیم که ما باید بارهای بازی کنید.

“سومین هدف این بود که یک تیم بزرگ هدف است. برای دیدن بسیاری از بازیکنان دو سرعت رو به جلو به پایان آن فوق العاده بود. یک پایان بزرگ توسط برونو فرناندز.”

Solskjaer اضافه شده به Sky Sports: “ماسون گل اول درخشان بود و او با بازی فوق العاده. او یک ویژه بچه ما می دانیم هنگامی که او مواجه می شود تا او به نظر می رسد خطرناک است. لینک خود بازی عالی بود امروز.”

ایران تحت سلطه از شروع و Fernandes آمار پست با rasping برای اولین بار شات از 20 متر قبل از 18 سال گرینوود اخراج آنها پیش در 16 دقیقه از یک jinking انفرادی اجرا دربسته در محیط با یک ترد کم شات داخل پست نزدیک.

Fernandes ساخته شده آن را 2-0 با منحرف تلاش در 29 زیر فوق العاده ساخت تا با لوک شاو و صدا از طریق در سمت چپ پهلو قبل از اینکه توپ در نهایت کاهش یافت و به پرتغال هافبک در لبه محوطه جریمه.

ایالات گل با کیفیت بالا گل سوم مدت کوتاهی پس از آن به عنوان Nemanja Matic منتشر گرین با یک جستجوی طولانی توپ و رو به جلو تحویل یک اینچ-مناسب برای عبور Fernandes به رگبار خانه به خوبی از 10 متر است.

جایگزین دانیل جیمز فرصت از دست رفته به نمره ایالات چهارم در 86 دقیقه زمانی که او تا به حال تنها متیو رایان به ضرب و شتم اما خانه حافظ را به خوبی به انکار ولز وینگر.

ایالات بعدی در خانه را به سقوط تهدید کرد, Bournemouth, در حالی که برایتون بازدید پایین تیم نوریچ سیتی در روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>