لیورپول رسید 22 نقطه روشن در لیگ برتر انگلیس با یک غالب در نیمه دوم نمایش به عنوان Mohamed Salah گل دو بار در یک 4-0 تار و مار ساوتهمپتون در روز شنبه. الکس اکسلاد-چمبرلین و جردن هندرسون نیز به ثمر رساند و رهبران فراری را جمع آوری شگفت آور 100 لیگ امتیاز از گذشته 102 در دسترس به آنها. یک 24th پیروزی در 25 مسابقات لیگ برتر در این فصل و نهم ورق تمیز در 10 بازی تاکید کرد چگونه Jurgen Klopp طرف تبدیل شده اند به عنوان مسابقه به صفوف.

ساوتهمپتون را روحیه عملکرد در آنفیلد بازگشت شد در بحث مد دو دقیقه از نیمه دوم پس از مهدی سیدصالحی درخواست کرد که او شده بود افتاد توسط Fabinho در راه خود را به خانه منطقه است. لیورپول را شکست بلافاصله upfield, اکسلاد-چمبرلین رهبری یک ضد حمله که به پایان رسید در یک تبادل عبور با روبرتو Firmino و درخشان در پایان به گوشه پایین ساوتهمپتون هدف است.

بازدید کنندگان درخواست کرد با عصبانیت که باید به آنها اعطا شده است زودتر مجازات تنها به ملاقات با یک تفسیر تصمیم از ور. که ثابت می شود یک مسئله در نهایت با هندرسون و صلاح اضافه کردن اهداف در جانشینی سریع بعد از ساعت.

هندرسون دو برابر سرب از یک حرکت زمانی آغاز شد که او تعطیل ترخیص از حافظ الکس مک کارتی و ترنت الکساندر-آرنولد بازگشت آن upfield. Firmino تعقیب پاس پایین گذاشته و توپ برای هندرسون به درایو در یک توقف به پایان برسد.

دوازده دقیقه بعد هندرسون خود را راه اندازی سوم با شکوه عبور که فقط فراموش Jan Bednarek و اجازه صلاح به دنبال از طریق و بلند کردن توپ بر روی دروازه بان. Firmino و جایگزین Takumi Minamino تلف شکوه شانس برای اضافه کردن به نمره قبل از صلاح آیا درست است که در دقیقه آخر به لیورپول خود را 20th پی در پی خانه لیگ برنده شوید.

– شایع قرمز –

آن را از قوی تر بازی توسط Firmino برگزار شد که خاموش مدافع جک Stephens قبل از تربیع برای مصر team-mate به نمره با یک درهم و برهم منحرف میکنه.

در عین حال با وجود وزن قابل توجه آماری فرم است که لیورپول را به بازی ساوتهمپتون شد خود به دنبال پنجمین بار متوالی لیگ دور برد و می توانست در دوره آن ها را با فاصله.

دوره اول به پایان رسید با پرستاران در واقع از انجام این رهبران و بهتر به پایان رساندن آنها را تحت کنترل دارند.

به جای لیورپول می تواند نقطه خود را به بهترین و تنها فرصت نیمه اول و افسوس واقع آنها محروم بودند چه نگاه قوی مجازات تجدید نظر در نیم ساعت.

ویرژیل van Dijk از دست رفته یک فرصت خوب فقط با مک کارتی به ضرب و شتم به عقب heeling در حافظ که پس از آن به خوبی برای جلوگیری Firmino را پیگیری تلاش است.

لیورپول حفظ اختیار و جردن هندرسون عبور به منطقه شش حیاط که در آن Firmino به نظر می رسد به پایین آورده در goalline توسط شین ،

با وجود آوازی تجدید نظر از لیورپول بازیکنان و جمعیت به طور یکسان VAR تصمیم به ابطال داور کوین یک تاخیر که ساوتهمپتون نگاه در خلق و خوی را به استفاده از قبل از نیمه منقضی شده است.

آنها با کمک یک سری از کارهایی لیورپول خطاهای هر دو مجبور و بدون استفاده از زور که استعداد بازدید کنندگان یک سری از شانس.

یک موصوف افزود شات خوبی بود مسدود شده توسط جو گومز پس از Firmino به توپ مستقیما به او یک گومز خطای مجاز طولانی اعتصاب که Alisson parried در حالی که پییر امیل Hojbjerg و درآمدهای دوباره به حال امیدوار کننده دهانه.

این همه بخشی از یک enthralling اگر تساوی بدون گل اول نیمه با موسی Djenepo شات داشتن مخفیگاه آنان را بیش از پیش از آن توسط Alisson و مک کارتی انجام می دهند نیز در انتهای دیگر به انکار اکسلاد-چمبرلین.

اما لیورپول قوی شروع به نیمه دوم تغییر پویا از بازی نقل مکان کرد و لیورپول یک گام نزدیک تر به خود را برای اولین بار فارسی عنوان از سال 1990 است.

خ/smg/jc

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de