لیگ برتر: لیورپول Jurgen Klopp با ابراز تاسف از عدم شانس پس از دربی dr…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول مدیر یورگن Klopp نا امید شد با عدم شانس خود را در تیم ایجاد شده یک روز پس از تساوی بدون گل در اورتون در Merseyside دربی. لیگ برتر رهبران باید پنج نقطه از خود باقی مانده مسابقات هشت به امن خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال. در بازگشت خود پس از سه ماه توقف به علت COVID-19 لیورپول در بر داشت خود را نا امید کارلو آنچلوتی را به خوبی حفر اورتون طرف.

زیدان خوشحال بود با راه تیم خود را با نزدیک شدن به بازی از نظر تناسب اندام خود را و استحکام دفاعی بود اما در سمت چپ نا امید رو به جلو خود بازیکنان است.

“ما به اندازه کافی شانس. بسیاری از زمان ما غالب شد اما آنها تا به حال بزرگترین شانس” گفت: تیمهای که طرف جان سالم به در اواخر ترساندن هنگامی که تام دیویس آمار پست در 80 دقیقه است.

“من یک مقدار زیادی از چیزهایی که در مورد بازی ما اما ما نیست که در آن لحظات در حمله به ما را نداشته باشند ریتم,” او گفت:.

“اورتون دفاع واقعا خوب بودند و ما به اندازه کافی هوشمند به استفاده از فضا. که طبیعی است زمانی که شما شروع به بازی دوباره.

“این یک مبارزه واقعی است. هر دو تیم نشان داد که درک آن است که یک دربی. شدید, فیزیکی, همه بازیکنان تمام شد ،

“نکته این است که یکی از ما سزاوار است. زمانی که من فکر می کنم از همه دربی در اینجا آنها نگاه بسیار مشابه است. اورتون شد و به خوبی سازمان یافته بنابراین ما تا به حال برای اجرای بسیاری, اما ما نگاه مناسب و آماده است.”

آنچلوتی گفت: تیم او تا به حال گیر به خود gameplan هست.

“این یک بازی باز از آنجا که ما نمی خواهیم یک بازی باز. عملکرد خوب مقابل یک تیم قوی است. نشان دادیم شخصیت خوب و شخصیت. قرعه کشی عادلانه است گفت:” در ایتالیایی.

“ما انجام شده واقعا خوب است. ما متمرکز بودند ما قربانی. ما تا به حال فرصت به نمره در پایان. لیورپول خوب بازی کرده بودند و در اختیار داشتن بیشتر اما دفاعی ما واقعا خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>