لیگ برتر: Foden و Mahrez دونفره کمک به منچستر سیتی له منچسترسیتی 5-0

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر سیتی را Phil Foden و Riyad Mahrez به ثمر رساند دو گل هر کدام به عنوان میزبان خود را نشان داد چشمگیر قدرت در عمق ساخت هشت تغییرات اما هنوز خرد کردن یک ضعیف منچسترسیتی 5-0 در لیگ برتر در ورزشگاه اتحاد در روز دوشنبه. نتیجه برگ دوم قرار سیتی 20 امتیاز پشت فراری رهبران لیگ لیورپول با هشت بازی باقی مانده و یورگن Klopp طرف نمی تواند در حال حاضر پرچ عنوان با پیروزی برابر کریستال پالاس در آنفیلد در روز چهارشنبه.

اگر شهر در پیروزی چلسی در روز پنج شنبه پس از آن لیورپول می تواند امن خود را برای اولین بار لیگ تاج در 30 سال علیه پپ گواردیولا را در کنار در منچستر در جولای 2.

روز دوشنبه برنلی رئیس سین دیچه می تواند تنها نام هفت مجاز نه جایگزین دو نفر از آنها دروازه بان با تجربه نیمکت بدون چهار به طور منظم که نه امضا قرارداد پسوند و آن را یک شب طولانی برای Clarets.

با استعداد 20 ساله Foden ساخت فقط او چهارم شروع فصل را باز کرد به ثمر رساند در 22 دقیقه حفاری پایین شات از بیش از 20 متر گذشته حافظ نیک پاپ پس از یک گوشه ای معمول است.

Riyad Mahrez ساخته شده آن را 2-0 با یک پایان فوق العاده جمع آوری یک پاس بلند از Fernandinho و سپس jinking گذشته برنلی دفاع قبل از شلیک صفحه اصلی.

شهر ساخته شده آن را 3-0 فقط قبل از شکستن زمانی که یک VAR نقد و بررسی حکم داد که برنلی بن Mee حال خراب Sergio Aguero داخل جعبه و در حالی که مهاجم آرژانتین رفت و مجروح Mahrez تبدیل از نقطه.

برنلی را دفاع شد و سپس درهم و برهم در گوشه ای دوباره با Foden چپ به هوشمندانه انتخاب کردن برناردو سیلوا که قرار دادن یک توپ در سراسر این صورت هدف برای دیوید سیلوا به اسلاید صفحه اصلی شش دقیقه از نیمه دوم.

برجسته Foden ساخته شده آن را 5-0 در 63 دقیقه در پایان با یک جارو ضد حمله.

“من می خواهم به فکر می کنم که بهترین بازی من در یک شهرستان باد” گفت: Foden. “من هنوز هم یادگیری هر روز و من هنوز جوان هستم اما من فقط خوشحالم که من قرار دادن یک عملکرد است که در”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>