لیگ برتر: چلسی در لیگ امیدوار ضربه McGoldrick دو ب…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شفیلد یونایتد دیوید McGoldrick به ثمر رساند و دو بار به عنوان آنها حیرت زده چلسی با یک 3-0 برنده در Bramall لین در شنبه شل شدن بازدیدکنندگان گرفتن در لیگ برتر بالا-چهار محل. چلسی در لیگ صلاحیت امیدوار بودند به شدت تضعیف شده توسط این نتیجه به عنوان آنها می تواند به سقوط پنجم اگر لستر سیتی ضرب و شتم بورنموث در روز یکشنبه و منچستر یونایتد با غلبه بر ساوتهمپتون یک روز بعد. یک چهارم راست صفحه اصلی پیروزی در لیگ برای کریس وایلدر کنار این افزایش امید خود را از اول تا به حال حضور در لیگ اروپا را به عنوان آنها نقل مکان کرد و تا ششم در 54 امتیاز.

به جلو McGoldrick قبلا نمی یافت خالص در لیگ برتر پس از برد توسعه با کریس وایلدر تیم اما باز کرد به ثمر رساند زمانی که Oli McBurnie شات رانده شد توسط چلسی حافظ Kepa Arrizabalaga و ایرلند مهاجم اخراج صفحه اصلی.

McBurnie پس از آن دو برابر سرب در 33 دقیقه با یک, قدرتمند, زاویه هدر از یک Enda Stevens صلیب.

32-در سال McGoldrick پیچیده پیروزی در 77 سالگی دقیقه سلتنج خانه پس از چلسی مدافع آنتونیو Rudiger موفق به مقابله با کم توپ از Lys Mousset.

چلسی مدیر فرانک لمپارد بود و داغدار خود را در انتقاد از عملکرد تیم.

“آنها بهتر از ما از نظر فیزیکی در ذهن و با توپ. بنابراین شما از دست دادن بازی ها,” او گفت:.

“آنها قوی تر از ما است. شما احساس می کنید و از شنیدن هر صدا و همه من می توانم شنیدن بود شفیلد یونایتد صدای. آنها یک تیم خوب هستند. اگر شما به اینجا می آیند و انجام زیر پر این است که چه اتفاقی خواهد افتاد.

“ناامید کننده است. اشتباهات. شما تجزیه و تحلیل تمام فصل و نقد و بررسی و حرکت رو به جلو است. ما نیاز به قرار دادن که به رختخواب سرعت و مبارزه برای چهار صفحه. من چیزهای زیادی یاد گرفتم و من فراموش نخواهد شد که” او گفت:.

McGoldrick گفت: خود را بی ثمر اجرا نشده بود مزاحمت او.

“من گفته بود بیابان ‘نگران نباشید وقتی که می آید من به یک بریس’,” او گفت:.

“سی و پنج بازی در لیگ جدول دروغ نمی گوید. که ما بهترین های ما امروز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>