لیگ برتر به حالت تعلیق: در اینجا چیزی است که لیورپول مدیر Jurgen Klopp گفت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تعلیق مسابقات فوتبال در انگلستان و اسکاتلند و ولز حداقل تا آوریل 3 با توجه به جدید کروناویروس همه گیر اعلام شد. شده اند وجود دارد 798 تایید موارد COVID-19 در انگلستان با ده مرگ و میر اعلام کرد اما مقامات بهداشت ترس وجود دارد می تواند بسیاری از هزاران نفر آلوده است. آرسنال باکاری سانیا و چلسی جناح کلوم Hudson-Odoi در میان کسانی که به آزمایش مثبت برای ویروس.

مالی انشعابات احساس خواهد شد در سراسر هیئت مدیره با پتانسیل برای لیگ برتر به از دست دادن میلیون ها نفر از طریق مجازات در تلویزیون بند حقوق اگر فصل نمی تواند تکمیل شود. وضعیت خارج از نخبگان می تواند حتی بیشتر از قبر با لیگ پایین تر باشگاه ها به شدت نیاز به دروازه رسید از مسابقات را قادر به دیدار با صورتحساب خود را.

AFP ورزش میدارد برخی از این واکنش از یک آرایه بی سابقه ای از اقدامات:

لیگ برتر

— لیورپول مدیر Jurgen Klopp که سمت کروز به سمت در لیگ برتر در 30 سال شده است را در خود نگه دارد:

“امروز فوتبال و مسابقات فوتبال واقعا مهم نیستند.همه در همه ،

“البته ما نمی خواهیم به بازی در مقابل یک خالی ورزشگاه و ما نمی خواهیم بازی و یا مسابقات به حالت تعلیق اما اگر انجام این کار کمک می کند تا یک فرد سالم بماند – فقط یکی – ما آن را بدون سوال پرسید.

“اگر آن را به یک انتخاب بین فوتبال و گسترده تر جامعه از آن هیچ مسابقه.”

— لیورپول فن گروه روح Shankly در چشم انداز بازی در پشت درهای بسته در صورتی که به لیگ برتر می recommence:

“در هفته های پیش رو آن است که به احتمال زیاد تصمیم گیری های دشوار خواهد نیاز به در مورد چگونگی این فصل مسابقات فوتبال هستند به این نتیجه رسیدند. به عنوان حامیان – مهم ترین گروه ذینفعان در بازی – ما امیدواریم که به طور کامل درگیر در هر گفت و گو و تصمیم گیری با مقامات فوتبال در این مسائل است.”

— Manchester United معاون اجرایی رئیس اد وودوارد:

“در حالی که آن را ناامید کننده است برای دیدن فصل متوقف شد ما می دانیم وجود دارد بزرگتر ملاحظات به عنوان بخشی از نیاز به کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.”

— واتفورد مدیر نایجل پیرسون در دولت بریتانیا تصمیم به ممنوعیت تجمعات گروه های زیادی از مردم از جمله مسابقات فوتبال:

“من فکر نمی کنم ما تا به حال هر رهبری شب گذشته گوش دادن به نخست وزیر. من کاملا underwhelmed با فقدان رهبری و پیام روشن است.”

قهرمانی

— پیتر کوتس رئیس استوک سیتی, ترس برخی از باشگاه های مالی می تواند از اجرا و خشک:

“من فکر نمی کنم پیامدهای مالی خواهد آمار لیگ برتر سخت است چرا که درآمد خود را از رسانه ها و رادیو و تلویزیون به طوری که آنها باید یک کوسن در برابر این.

“برای بقیه از فوتبال آن را کاملا متفاوت به آنها تکیه بر دروازه رسید و فعالیت های تجاری با بخش بسیار کوچکی که از رسانه ها.

“این را باید جدی پیامدهای مالی با برخی از باشگاه ها احتمالا در حال اجرا از پول است.”

— Gary شیرین لوتون تاون اجرایی گفت: talkSPORT رادیو او می خواهد در لیگ برتر برای کمک به کسانی که در لیگ های پایین تر:

“آن را به ما ضربه سخت از نظر مالی اما دیگر تعلیق است که تقریبا غیر ممکن است. تنها یک راه وجود دارد توزیع می افتد و آن را از بالا به پایین.”

لیگ یک

— برایان کالدول شروزبری تاون مدیر اجرایی بی بی سی گفته های مالی سقوط می تواند ویرانگر برای برخی از باشگاه ها:

“ما پنج بازی خانه را ترک, شما احتمالا به دنبال در £200,000-£250,000 ($250,000-313,000) از دست رفته خواهد بود با داشتن درآمد از نه فقط بلیط, اما, میله, مهمان نوازی, برنامه نویسی, درآمد و هر چیز دیگری که ما در این سطح تمام تکیه می کنند.

“این می تواند اثر مخربی بر روی برخی از باشگاه ها به طور بالقوه داشتن که از دست دادن درآمد است.”

— Darragh MacAnthony صاحب پیتربورو یونایتد گفت: talkSPORT او می خواست همه از فوتبال به تجمع گرد و کمک مالی:

“وجود دارد رفتن به کمبود مالی برای بسیاری از باشگاه های cashflow مسائل.

“من می guesstimate متوسط لیگ یک و دو باشگاه است که احتمالا رفتن به نیاز به یک وام £300,000 برای £400,000 هر.

“وجود دارد به اندازه کافی پول در فوتبال است. ما نیاز به گرد هم می آیند و مطمئن شوید که هیچ کس می رود در زیر به خاطر این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>