لیگ برتر ممکن است کاهش جمعیت به سال آینده: دولت مشاور

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سالن های ورزشی در انگلستان بعید به دریافت چراغ سبز برای پر کردن ظرفیت این سال و تمام 2020-21 فصل لیگ برتر می تواند در مقابل کاهش جمعیت ارشد دولت مشاور گفته است. دولت بریتانیا اعلام کرد قصد دارد در این ماه اجازه می دهد تا تماشاگران در انتخاب دادگاه حوادث به “تست استرس’ دستورالعمل جدید. کریکت برای اولین بار بود ورزش برای بازگرداندن تماشاگران با 1000 طرفداران تماشای یک بازی دوستانه بین ساری و میانه در بیضی در روز یکشنبه. جهان, اسنوکر قهرمانی در بوته و Goodwood اسب مسابقه جشنواره نیز خلبان حوادث.

“من خواهد بود بسیار شگفت زده شد اگر ما می تواند کامل stadia در این سال به عقب” جیمز کلدر بود که بخشی از کراس, ورزش, کار گروهی با دولت و مقامات بهداشتی که گذاشته پروتکل در بازگشت از ورزش به بی بی سی گفت.

“در واقع من فکر می کنم آن احتمالا نیاز به یک واکسن و همچنین بالا گرفتن رای از این واکسن قبل از ما واقعا می توانید ببینید ظرفیت کامل استادیوم.”

کالدر گفت: ممکن بود که فصل جدید فوتبال ممکن است در مقابل کاهش ظرفیت.

“من در واقع فکر می کنم ما خواهد شد تحت بررسی برای سال آینده … و احتمالا برای بقیه فصل,” او اضافه شده است.

کالدر افزود که آزمایش انجام شد برای تعیین اینکه آیا شعار و آواز در استادیوم ها ممکن است منجر به در معرض خطر بیشتری از ویروس انتقال است.

“در حال حاضر اگر وجود ندارد عظیم قطرات گسترش ما می توانیم نگه داشتن در اجتماعی فاصله که ما قرار داده ایم برای … بوته و بیضی,” او گفت:.

“اما اگر آن را یک مشکل است, پس از آن ما نیاز به تجدید نظر اجتماعی فاصله در داخل استادیوم و آن می شود بسیار دشوار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>