لیگ برتر: لیورپول یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انگلستان پس از 30 سال به چلسی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آن را تایید کرد! Liverpool FC شده اند یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انگلستان پس از سی سال های طولانی و بیش از حد بدون لگد زدن به توپ است. Jurgen Klopp تیم در حال حاضر غیر قابل بحث در صدر لیگ برتر, جدول امتیاز پس از چلسی ضرب و شتم دوم قرار می گیرد منچستر سیتی 2-1 در خانه.

لیورپول که موفق به کسب انگلیسی پرواز بالا برای اولین بار از سال 1990 قبل از ازدواج خود عنوان قهرمانی در لیگ برتر عصر باید 86 امتیاز از 31 بازی و سرب در سال گذشته قهرمانان شهر با 23 امتیاز با هفت بازی به بازی. پپ گواردیولا را در شهر نمی سرنگونی لیورپول دیگر به عنوان آنها خواهد شد در پایان با 84 امتیاز و حتی اگر آنها برنده تمام مسابقات باقی مانده است که هنوز دو امتیاز از آنچه که لیورپول در حال حاضر.

همچنین بخوانید: تیمهای برنده سبک رهبری به لیورپول تحول

چلسی در زمان برتری در این مسابقه پس از مسیحی Pulisic ساخته شده بیشتر از یک اشتباه دفاعی از بازدید کنندگان به حافظه صفحه اصلی گذشته Ederson در 36 دقیقه است. نیمه اول مساوی رقابت با هر دو تیم ایجاد شانس قبل از Pulisic قرار داده و بلوز جلو.

شهر های مورد نیاز برای پاسخگویی در اوایل نیمه دوم و به عنوان او انجام داده است و چندین بار در زندگی حرفه ای خود کوین ده بروین تولید یک اینچ کامل نقطه پنالتی به سطح بازی. هدف در آمد و 55 دقیقه با بلژیک پیچش یا حلقه زنی یکی کاملا گذشته غواصی Kepa Arrizabalaga.

همچنین بخوانید: سوابق لیورپول شکسته اند در 2019-20 فصل

شهر را به عهده گرفت برای رسیدگی به برخی از زمان و سابق لیورپول, نابغه Raheem Sterling نزدیک به شهر منجر شود اما شوت او ضربه زدن به چوب.

این تیم در خانه می تواند گرفته اند منجر شود دوباره به عنوان کوه در بر داشت خود را در فضا در سمت چپ اما او کاهش شوت او به سمت تور. Pulisic بیش از حد نزدیک به ثمر رساند اما دوباره یک خط هدف صرفه جویی در حفظ توپ ،

چلسی منجر شد ترمیم در 78 دقیقه به عنوان Willian گل از نقطه پنالتی پس از Fernandinho داده شد راهپیمایی سفارشات برای دست زدن به توپ در داخل جعبه مجازات که تایید شد VAR.

چلسی تحت سلطه رسیدگی پس از آن به عنوان یک نتیجه از مزیت های عددی اما موفق به پیدا کردن پشت net.

این است که لیورپول اولین عنوان از دسته اول (لیگ) راه داد به لیگ برتر در فصل 1992-93. لیورپول به پایان رسید دونده-در چهار نوبت در لیگ برتر دوره های گذشته که در فصل قبل زمانی که آنها به پایان رسید و تنها یک امتیاز پشت سر نهایی لیگ قهرمانان منچستر سیتی.

لیورپول در حال حاضر 19 پرواز بالا عنوان یکی از منچستر یونایتد رکورد از 20 عنوان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>