لیگ برتر آمده تا با پیشنهادات به پایان فصل: گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیگ برتر انگلیس هستند eyeing سرگیری فصل در تاریخ 8 ژوئن در پشت درهای بسته با توجه به کروناویروس همه گیر و رسیدن به اوج در 27 ژوئیه با توجه به بار.

این مقاله ادعا می کند فوتبال روسای همراه با ورزش های دیگر بدن حاکم شده است, برگزاری مذاکرات با دولت بریتانیا در مورد زمانی که آنها می توانند رزومه و تنها “تایید زمینه”.

در لیگ برتر 92, بازی های باقی مانده پس از آن به حالت تعلیق در این فصل در 13 مارس با لیورپول agonisingly نزدیک برای اولین بار به لیگ برتر عنوان شده است.

تایمز می گوید لیگ برتر کارفرمایان خود را به اشتراک گذاشته ایده ‘پروژه راه اندازی مجدد’ با سهامداران در هفته گذشته.

این مسابقات خواهد بود که بازی در پشت درهای بسته — حداکثر 400 نفر خواهد بود pemitted برای حضور در, از جمله رسانه ها هر چند تنها در صورتی که آزمایش منفی برای ویروس-و در انتخاب stadia به حد کشش منابع محدود از خدمات پزشکی است.

فوق العاده تغییر امکانات خواهد بود معرفی شده برای اطمینان اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل در حالی که بازیکنان مورد نیاز خواهد بود به نوبه خود برای آموزش به صورت جداگانه و در حال حاضر در کیت خود را.

آنها همچنین پیشنهاد 22 اوت به عنوان تاریخ شروع 2020/21 مبارزات انتخاباتی.

اصلی ترین نقطه چسبیده هر چند باقی می ماند عدم تست در دسترس است.

باید فصل قادر به از سرگیری — هلندی قهرمانی رها شده بود بدون ارتقاء یا سقوط روز جمعه-از آن خواهد بود یک مالی کابوس برای باشگاه است.

اقدامات گرفته شده برای کاهش برخی از این دیده است EPL لینک با DLA Piper – – – یک شرکت حقوقی است که توصیه شده است در تلویزیون حقوق معاملات برای لیگ در گذشته — در مواقع اضطراری وام صندوق با حداکثر 10 میلیون پوند ($12.4 میلیون دلار) در هر باشگاه.

برخی از باشگاه ها گرفته اند اقدامات مورد توافق با بازیکنان خود را برای کاهش بار مالی.

ساوتهمپتون, West Ham United, Sheffield United و واتفورد توافق کرده اند deferrals با اولین-تیم جوخه در حالی که اکثریت آرسنال, بازیکن توافق کرده اند که یک 12.5 درصد کاهش دستمزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>